Inžinier údržby

B&B Business Group SK, s. r. o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom, Ilava, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujúce platové ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a správa dokumentácie pre prípravky nástrojov, náradia a obsluhu jednotlivých strojov
- zodpovednosť za prípravu a tvorbu dokumentácie riadenia projektov spolu s projektovými plánmi /APQP, PPAP/
- riadenie a kontrola implementácie 4M zmien
- kontrola dodržiavania predpísanej technológie výroby
- spolupráca s útvarom kvality pri riešení nekvality z technologických dôvodov
- priebežné sledovanie a meranie parametrov strojov
- zadávanie a kontrola správnosti údajov v informačnom systéme
- optimalizácia využívania funkcionality informačného systému v oblasti technickej prípravy výroby
- vypracovanie analýzy produktivity práce a prestojov

Ponúkame dlhodobú stabilnú prácu pre automobilovú a strojársku spoločnosť.
Životopisy zasielajte na
[email protected]

MIESTO VÝKONU PRÁCE:
-Dubnica nad Váhom

* Zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
* Dlhodobá perspektíva
* Dochádzkový bonus
* Možnosť poskytnutia zálohy, možnosť ubytovania
* Práca v príjemnom kolektíve

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Odkaz na našu stránku www.ponukampracu.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- úplné stredoškolské vzdelanie strojárske s maturitou
- prax na odbornej pozícií min. 1 rok, ideálne v automobilovom priemysle
- znalosť PPAP, APQP, 4M, 3C5S, AutoCad výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť, iniciatívnosť, práca v tíme
- aktívna znalosť anglického jazyka

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce.
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou sídliaca na Slovensku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 1869502  Dátum zverejnenia: 5.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujúce platové ohodnotenie.