CNC operátor/ CNC programátor/ Nastavovač strojov

B&B Business Group SK, s. r. o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
od 800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme:
CNC operátor - obsluha CNC strojov, vkladanie materiálu a finálna kontrola výrobku. Ponuka vhodná aj pre absolventa, možnosť zaučenia sa

CNC programátor - nastavovanie, programovanie CNC strojov, korekcie

Nastavovač - nastavovanie strojov, práca s počítačom, jednoduchá údržba, kontrola prvotných výrobkov

Ponúkame:
- MZDU od 4,5€/ hod. pri TPP - možnosť navýšenia podľa prac. skúseností, horná hranica mzdy nie je určená
- BONUS za nadčasy
- BONUS za splnené výkony
- BONUS za dochádzku
- BONUS za odporučenie nového kolegu
- príspevok na stravovanie
- v plnej výške HRADENÉ UBYTOVANIE
- z okolia zabezpečené firemné autobusy BEZ ZRÁŽKY
- poskytovanie ZÁLOH
- odmeny za zlepšovacie nápady
- poskytnuté nadštandardné pracovné oblečenie

Informácie o výberovom konaní

Práca na 3/4 zmeny.
Možnosťou výrobu vidieť počas pracovného pohovoru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v automobilovej výrobe s rozširujúcou sa výrobou. Na trhu práce viac ako 15 rokov. Stabilná spoločnosť s výbornými pracovnými podmienkami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, obrábanie kovov, nastavovanie, mechanik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci, manuálna zručnosť, spoľahlivosť

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce.
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou sídliaca na Slovensku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 3160920  Dátum zverejnenia: 15.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800€