Trenčín - práca s ubytovaním zdarma, nástupný bonus, 13.ty a 14.ty plat! (montážnik)

B&B Business Group SK, s. r. o.

Miesto práce
okres Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
od 500€ v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce pre stabilnú a prestížnu automobilovú firmu v Trenčíne na pozíciu montážnik/ montážnička svetiel na 3 alebo 4 zmeny.

Práca je vhodná pre mužov, ženy aj absolventov.

- nástupný bonus 30€
- práca na TPP, mzda od 500€
- 13. a 14. plat
- príplatky za nadčasy, nočné, 4 zm. prevádzku
- ubytovanie + doprava ZDARMA
- zabezpečená strava + stravné lístky
- možnosť finančného a kariérneho rastu
- možnosť záloh

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba svetiel pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce.
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou sídliaca na Slovensku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 3151608  Dátum zverejnenia: 4.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 500€ v čistom