Obrábači kovov na CNC. Lukratívne podmienky!

B&B Business Group SK, s. r. o.

Trenčiansky kraj, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100-1700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte prax na 3-5 osích CNC frézach?
Viete robiť korekcie v programe Heidenhain, prípadne aj jednoduchší program zvládnete spraviť sami?
Vyberte si tú najlepšiu prácu pre Vás !!!

Náplň práce :
- opracovávanie súčiastok /odliatkov, zvarencov/ v zákazkovej strojárskej výrobe,
- obsluha 3 alebo 5 osích frézovacích centier,
- práca s technickou dokumentáciou, nástrojmi a meradlami,
- upínanie súčiastok,
- nastavenie stroja, korekcie, prípadne tvorba jednoduchších programov v systéme Heidenhain.

Iba u nás nájdete :
- individuálny prístup pri hľadaní tej najlepšej práce pre Vás,
- vezmeme Vás na prehliadku výrobných hál v Dubnici nad Váhom, Považskej Bystrici alebo v Novom Meste nad Váhom podľa Vašich preferencií,
- zabezpečíme Vám ubytovanie ZDARMA,
- ponúkame lukratívny zárobok a možnosť záloh,
- možnosť práce na TPP, dohodu aj SZČO.
+ máme prácu aj pre obsluhu CNC strojov bez nutnosti programovania!

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte telefonicky : 0918/959 891 alebo zašlite Váš životopis emailom : [email protected]
Po prijatí životopisu Vám zavolám a rada si s Vami dohodnem osobné stretnutie spojené priamo s prehliadkou výroby.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Zákazková výroba v moderných strojárskych podnikoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s prácou na 3-5 osích CNC frézach
- ovládanie programu Heidenhain - korekcie, prípadne tvorba jednoduchších programov
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce.
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou sídliaca na Slovensku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 3123382  Dátum zverejnenia: 6.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100-1700