Operátori CNC v sériovej výrobe. Mzda až 1100€ v čistom + ubytovanie

B&B Business Group SK, s. r. o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do sériovej výroby v Galante a v Trenčíne prijímame operátorov na obsluhu CNC poloautomatov / sústruhy+frézy/
V prípade potreby ubytovanie ZDARMA.
Náplňou práce je :
- obsluha kovoobrábacích poloautomatov,
- upínanie kusov,
- nastavenie a prípadné korekcie programu ,
- sériová výroba menších kusov do automotive,
- kontrola opracovaných súčiastok
Práca na 3-4 zmeny.
Možnosť pracovať na TPP, dohodu aj živnosť.

- Výborné platové podmienky 5,5-6,5 e/hod. v čistom
- Dlhodobá a stabilná práca
- V prípade potreby zabezpečené UBYTOVANIE zdarma
- Po dohode vyplácanie záloh

V prípade záujmu o bližšie informácie ma prosím kontaktujte telefonicky 0918/959 891
alebo emailom: [email protected]
Po spracovaní Vášho životopisu sa s Vami rada dohodnem na termíne osobného pohovoru, ktorý je spojený s prehliadkou výroby.
Informujte sa aj o ďalších pracovných miestach, ktoré máme v NMnV, TN, Dca, PB...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je zahraničná spoločnosť vyrábajúca súčiastky do automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochota pracovať na 3/4 zmeny
- Zodpovedný prístup k práci
- Skúsenosti s kovoobrabáním sú výhodou, rovnako znalosť čítania technických výkresov
- Podmienkou prijatia je účasť na pracovnom pohovore priamo vo firme

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce.
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou sídliaca na Slovensku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 3045522  Dátum zverejnenia: 4.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou