Pracovníčka v elektrovýrobe - mikrospájkovanie 1 zmena v NDca

B&B Business Group SK, s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre ženy na 1 zmenu na TPP, dohodu, prípadne živnosť v spoločnosti vyrábajúcej cievky a elektro systémy v Novej Dubnici.
Nástup možný aj IHNEĎ prípadne dohodou.

Náplňou práce je spájkovanie/letovanie malých súčiastok/plošných spojov mikrospájkovačkou.

+ stabilná práca vo švajčiarskej spoločnosti
+ nástup možný IHNEĎ
+ zaujímavé platové ohodnotenie
+ pohovor priamo vo firme s možnosťou vyskúšať si prácu

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať emailom alebo telefonicky. Radi Vám poskytneme bližšie informácie a dohodneme si s Vami termín osobného stretnutia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Švajčiarska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou cievok a elektrosystémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- prax s mikrospájkovaním
- dobrý zrak
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť a precíznosť

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce.
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou sídliaca na Slovensku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 2937419  Dátum zverejnenia: 19.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou