Montážnik/čka vo výrobe káblových zväzkov. Mzdy od 650 € mesačne v čistom. Stará Turá. Ubytovanie zabezpečené. B&B Business Group SK, s. r. o.

B&B Business Group SK, s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame dlhodobú a stabilnú prácu v automobilovom priemysle.

- montážne práce vo výrobe káblových zväzkov
- strihanie káblov, krimpovanie
- testovanie výrobkov
- balenie hotových výrobkov

NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ.

* Zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
* Dlhodobá perspektíva
* Možnosť poskytnutia zálohy
* Práca v dvojzmennej prevádzke
* Hradené ubytovanie

Zašlite ku nám do spoločnosti životopis na [email protected] na základe ktorého Vás pri aktuálnej ponuke práce spätne kontaktujeme.

V PRÍPADE ZÁUJMU nás neváhajte kontaktovať pre bližšie informácie
0918 544 554
alebo nás navštívte osobne v Obchodnom Dome Máj v Dubnici nad Váhom (mapa na našej web.stránke www.ponukampracu.sk)

TEŠÍME SA NA SPOLOČNÉ STRETNUTIE!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou sídliaca na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- veľmi dobrý zrak
- stredoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania, prípadne prax v obore
- pozitívny prístup k práci
- zodpovednosť, spoľahlivosť

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 1803304  Dátum zverejnenia: 21.1.2017