Office specialist

AZOR, s.r.o.

Miesto práce
AZOR, s.r.o., Scherffelova 38, 058 01 Poprad, okres Poprad
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš chuť pracovať v úspešnej firme? Máš skúsenosti a pozitívny vzťah k administratívnej práci a nemáš problém komunikovať? Ak áno, toto je Tvoja príležitosť stať sa súčasťou tímu firmy AZOR, s.r.o.

Náplň práce:
- plnenie úloh na základe pokynov nadriadeného
- príprava podkladov pre stretnutia
- zabezpečenie chodu sekretariátu
- kopírovanie, skenovanie, archivovanie
- zabezpečenie prijatia a odoslania pošty a vedenie evidencie došlej a odoslanej pošty
- komunikácia (telefonická, mailová, písomná a osobná) s klientmi, obchodnými partnermi, úradmi a inými internými oddeleniami
- zabezpečenie potrebnej dokumentácie ku poštovej a mailovej komunikácií
- spolupráca a vybavovanie požiadaviek z jednotlivých interných oddelení spoločnosti
- objednanie a zabezpečenie kancelárskych a iných potrieb
- prijímanie a vybavenie návštev
- zabezpečenie občerstvenia
- starostlivosť o rokovacie miestnosti a harmonogrami
- vybavovanie dokladov a potvrdení na úradoch

práca v úspešnej spoločnosti
práca v mladom dynamickom kolektíve
zaškolenie

Výberové konanie sa robí v rámci národného projektu "Praxou k zamestnaniu" (podmienka: do 25 rokov a min. 3 mesiace evidovaný na ÚPSVAR alebo vek do 29 rokov a evidovaný na ÚPSVAR min. 6 mesiacov).
Vaše žiadosti s profesným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte na e-mail: [email protected]
Do predmetu správy prosím uveďte názov pozície.
V prípade veľkého množstva žiadostí budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax na obdobnej pozícii je výhodou.
Vyžadujeme zodpovednosť, chuť pracovať, príjemné vystupovanie, flexibilitu, komunikatívnosť a spoľahlivosť.

Firma AZOR, s.r.o. je spoločnosťou s dlhoročnou tradíciou, stálym zázemím a jasnou perspektívou do budúcnosti. Našim zákazníkom ponúkame široký sortiment výrobkov renomovaných značiek z oblasti detského sortimentu na prevádzke Best for Baby.
Spoločnosť po úspešnom fungovaní v retailovom sektore postupne začala zameriavať svoju pozornosť na development a prenájom nehnuteľností.
Od roku 2013 sa tretím pilierom firmy stali nové technológie a hlavne ich implementácia v praxi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3104075  Dátum zverejnenia: 16.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na osobnom pohovore