Farmaceut vo verejnej lekárni

Azitea s.r.o.

Miesto práce
ul.Odbojárov 1959, Dolný Kubín 02601, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
* vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem,
* spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky,
* poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov,
* je zodpovedný za manipuláciu s omamnými a psychotropnými látkami v zmysle zákona 139/1998 Z.z. a s určenými látkami v zmysle zákona 331/2005 Z.z.,
* kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
* kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie,
* kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu,

* nákup voľno predajných liekov a sortimentu v lekárni za nákupnú cenu,
* motivujúca variabilná zložka mzdy,
* podpora kreditového vzdelávania zamestnancov,
* pravidelné odborné vzdelávanie zamestnancov,
* poplatok v komorách za zamestnancov hradíme na 100 %,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ - Farmaceutická fakulta, odbor Farmácia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, ústretovosť, lojálnosť, pozitívne myslenie, a najmä komunikatívnosť.

* zdravotný preukaz - nevyhnutnosť

Lekáreň Azitea funguje v Dolnom Kubíne na Brezovci už 11 rokov. Sme silná a stabilná verejná lekáreň v súkromných rukách.
Za tých 11 rokov máme veľa pacientov ktorí sa k nám radi vracajú- naši "domáci" pacienti. Radi prídu po radu a pomoc aj naši "domáci" lekári a sestričky keď potrebujú alebo len tak nás prídu pozrieť. A my sme tu bez zmeny od otvorenia ako "rodina" už tých 11 rokov. Teraz potrebujeme nového človeka k nám do našej lekárne .
Príď sa k nám pozrieť a presvedčiť sa.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3109920  Dátum zverejnenia: 22.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou