Redaktor - šport.sk

Azet.sk

Miesto práce
Murgašova 2, 010 01 Zilina, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priebežná aktualizácia obsahu stránok internetového spravodajského portálu
- umiestňovanie textového, obrazového a audiovizuálneho obsahu na web
- práca s fotografiami a videom
- aktívne vyhľadávanie a spracovávanie zaujímavých tém
- písanie vlastných (autorských) článkov, práca v teréne (rozhovory, návšteva športových podujatí)
- 2-zmenná prevádzka v tíme redaktorov pod vedením šéfredaktora

- skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
- uplatnenie v jednom z najprogresívnejšie sa rozvíjajúcich subjektov slovenského internetového trhu, kultúra internetovej spoločnosti
- prácu v zaujímavej oblasti, v mladom a dynamickom kolektíve
- voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia a relaxačné aktivity
- pracovisko v centre mesta

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, zašlite, prosíme, profesný životopis na e-mailovú adresu [email protected]. Do subjektu e-mailu uveďte názov pozície.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Francúzsky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- znalosť a orientácia v športe, prehľad o aktuálnom športovom dianí
- orientácia v prostredí internetu a online komunít
- dobrá znalosť gramatiky slovenského jazyka, štylistické schopnosti
- vynikajúca verbálna a písomná komunikácia
- dodržiavanie termínov a pružné reagovanie na spracovanie zadaných tém
- čiastočná znalosť cudzieho jazyka (Aj, Nj, Fj) – preklady zo zahraničných webov

POZOR! Podmienkou pre zaradenie do výberového procesu je zaslanie vlastného (autorského) článku v rozsahu 2.500 – 4.000 znakov (vrátane medzier) na ľubovoľnú tému z oblasti športu, príp. pripojiť viacero ukážok pôvodných autorských prác.

Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk, donášková služba Bistro.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Ringier Axel Springer SK zamestnáva viac ako 350 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom a Košiciach. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 839560  Dátum zverejnenia: 28.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou