Marketingový grafik pre Bistro.sk

Azet.sk

Miesto práce
Murgašova 2/243, okres Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Svoju kreativitu nám môžeš predviesť pri tvorbe marketingových podstránok kampaní na Bistro.sk. Čaká ťa príprava grafických vizuálov pre e-maily, facebook, instagram či reklamné bannery. Tvoju pomoc oceníme aj pri príprave rôznych tlačových materiálov, či príprave infografiky pre náš blog. Poteší nás tvoj kreatívny a inovatívny prístup, či chuť učiť sa a stále zdokonaľovať svoje schopnosti. Vezmeme ťa na školenia či konferencie a na teambuildingy so všetkým, čo k tomu patrí. Ten najlepší software, či poriadny počítač sú samozrejmosťou.

- ponúkame ti kultúru internetovej spoločnosti, neformálne a otvorené vzťahy
- práca s modernými technológiami a v skúsenom tíme (a to nie je len všeobecná "klišé" formulka)
- skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
- školenia a konferencie v obore
- profesionálne technické a softwarové vybavenie
- voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
- teambuildingy so všetkým, čo k nim patrí
- pružná pracovná doba

Ďakujeme za CV, budem sa snažiť čo najskôr všetkým odpovedať. Budeme radi, keď pripojíš aj nejaké ukážky svojich prác, príp. link na portfólio.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

- výhodou je ak poznáš: Adobe After Effects, Adobe InDesign, Sketch
- výhodou je aj znalosť kampaní na sociálnych sieťach, copywriting
- kreatívny a inovatívny prístup
- samostatnosť a dôraz pre detail
- cit pre dizajn a estetické cítenie
- chuť učiť sa a zdokonaľovať svoje schopnosti
- prehľad a sledovanie najnovších trendov v dizajne a marketingu
- flexibilita a logické myslenie

Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk, donášková služba Bistro.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Ringier Axel Springer SK zamestnáva viac ako 350 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom a Košiciach. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3123131  Dátum zverejnenia: 6.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda