Senior brand manager pre Pokec

Azet.sk

Miesto práce
Prievozská 14, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tím tvorcov najsilnejšieho a stabilného lokálneho komunitného portálu v Strednej, Východnej Európe, na Balkáne a nositeľ ocenenia SuperBrands Award za roky 2013,2014 a 2015 hľadá skúsenú posilu do marketingového tímu.

Tvojou hlavnou úlohou bude definovanie a napĺňanie brandbuildingovej stratégie pre Pokec, tak aby si zabezpečil jeho dlhodobú úspešnosť a udržateľnosť na trhu.

S čím sa u nás stretneš?

- s návrhom marketingovej stratégie pre Pokec a budeš mať pod palcom jej implementáciu
- zanalyzuješ a vyhodnotíš trh, najmä z pohľadu komunikačných aktivít konkurencie a trendov
- navrhneš opatrenia a odporúčania pre zostavenie ročných marketingových plánov
- dohodneš spoluprácu s marketingovými agentúrami za účelom dosahovania marketingovej stratégie
- pravidelne skontroluješ marketingové náklady, zanalyzuješ efektivitu využívania stanovených marketingových nástrojov
- zastrešíš promo aktivity realizované na podporu predaja
- budeš úzko spolupracovať s Pokec produktovým tímom a obchodným oddelením

- náš skvelý kolektív, kde si zakladáme na otvorených a priateľských vzťahoch.
- pohodlnú prácu ti budú zabezpečovať najmodernejšie nástroje a technika.
- sociálna duša určite ocení tím skúsených kolegov, ktorí si radi navzájom vymieňajú svoje skúsenosti a znalosti.
- pravidelné teambuildingy a voľné vstupy na rôzne podujatia sú len malý výber z mnohých firemných benefitov, ktoré ponúkame.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- prax v marketingovom obore podmienkou, 2 roky na pozícii senior brand / produkt manager
- praktická skúsenosť s kompletným marketingovým mixom značky
- skúsenosti z inej mediálnej spoločnosti sú výhodou
- vynikajúce analytické a komunikačné schopnosti
- samostatnosť, kreativita, asertívna osobnosť

Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk, donášková služba Bistro.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Ringier Axel Springer SK zamestnáva viac ako 350 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom a Košiciach. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2655240  Dátum zverejnenia: 10.8.2016