J2EE developer

Azet.sk

Miesto práce
Murgašova 2, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reality.sk sú nováčikom v našom portfóliu a potrebujú šikovného J2EE developera, ktorý sa postará o tento rozbehnutý projekt.

Čo ťa u nás čaká?

Práca priamo v tíme so 7 ľuďmi a tvojou úlohou bude prevziať existujúci projekt, udržiavať ho a vyvíjať novú funkcionalitu. Ak si doma v Java 1.6, Springu, Hibernate, Wickete, SOAPe a si tímový hráč, ktorý sa kreatívne podieľa na riešení výziev, tak máš u nás miesto.

• odborníkov si ceníme, preto ťa čaká férové finančné ocenenie
• vynikajúce firemná kultúra. Kolegovia nie sú len kolegovia, ale aj kamoši, ktorí pravidelne chodia spolu športovať a užijú si aj v práci kopec srandy
• pravidelne diskutujeme a vymieňame si najnovšie informácie o technológiach a trendoch
• zvykneme chodiť na Brno PHP , Webexpo, MobCon,...
• skvelé teambuldingy, raňajky, grilovačky, novoročné tématické párty
• vieš si vybrať na akom pracovnom HW budeš pracovať
• zabezpečíme pre teba celodenný prísun ovocia a zeleniny a na stimuláciu mozgových buniek kávu a čaj

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - programátor

Java - pokročilý
JavaScript - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý

- v JaveEE máš dlhodobejšie skúsenosti
- zaujímaš sa o novinky v tejto oblasti
- si iniciatívny a sám navrhuješ riešenia
- výhodou je znalosť PostgreSQL, JPQL, Apache CXF, Enterprise Architect/Use Case, SVN/GIT

Portál Azet.sk je jedným z najprogresívnejšie sa rozvíjajúcich subjektov slovenského internetového trhu. Od roku 2010 vlastní vydavateľstvo Ringier Axel Springer väčšinový podiel v spoločnosti Azet.sk. Najznámejšie produkty: azet.sk, aktuality.sk, cas.sk, pokec.sk, diva.sk, najmama.sk, sport.sk, adam.sk, badman.sk, tivi.sk, zoznamka.sk, bistro.sk, bazar.sk, autobazar.sk, nehnuteľnosti.sk, zive.sk a ďalšie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ringier Axel Springer Slovakia, a.s.
Prievozská 14
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Stanislava Buchová
Tel.: 0903 941 541
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2573795   Dátum zverejnenia: 22.9.2016