Auto - Moto PHP webdeveloper

Azet.sk

Miesto práce
Murgašova 2, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa kódovanie a máš rád autá? U nás máš ideálnu možnosť spojiť tvoje hobby s prácou! Pripoj sa k nám a ovládnime spolu online auto-moto svet :)

Sme tím auto-moto nadšencov, ktorí sa snažia každým dňom zlepšovať kvalitu svojich webov a práve teraz hľadáme nové posily do svojho tímu.

Spolu s produkťákmi, grafikom a ostatnými webdevelopermi máš možnosť dlhodobo ovplyvňovať rozvoj Autobazar.sk a pridružených projektov (Noveauta.sk, ABmanager.sk, Nawebe.sk, Autozor.sk).

Dôležité je vedieť prakticky použiť PHP, HTML5 ,CSS3, Javascript a MySQL.

Mimo toho budeš
- vyberať informácie z miliónov dokumentov v Elasticsearch
- vytvárať otestované Composer balíčky používané v celom tíme
- optimalizovať web pre desať tisíce používateľov
- podieľať sa na návrhoch riešení
- úzko komunikovať so svojím produkťákom a kolegami v tíme
- stretneš sa s technológiami ako Elasticsearch, Redis, MogileFS, RabbitMQ a privítame aj návrh aj nových technológií

Ak narazíš na niečo, s čím si nebudeš vedieť poradiť, nevadí, radi ti pomôžu skúsenejší kolegovia.

- odborníkov si ceníme, preto ťa čaká férové finančné ocenenie
- vynikajúce firemná kultúra. Kolegovia nie sú len kolegovia, ale aj kamoši, ktorí pravidelne chodia spolu športovať a užijú si aj v práci kopec srandy
- pravidelne diskutujeme a vymieňame si najnovšie informácie o technológiach a trendoch
- navštevujeme odborné konferencie
- skvelé teambuldingy, raňajky, grilovačky, novoročné tématické párty
- flexibilná pracovná doba, moderné technické vybavenie, stravné nad rámec zákona, káva, čaj, ovocie, zelenina
- pracuje sa v príjemných, moderných a podnetných priestoroch kúsok od historického centra v Žiline na Murgašovej ulici.

Ak si sa práve rozhodol/a, že chceš byť aj Ty našou súčasťou, pošli svoje CV spolu s referenciami na kariera@firma.azet.sk. Komunikovať s tebou bude Stanka.

Pohovoru sa báť nemusíš , vždy sa nesie v príjemnej atmosfére a bavíme o tvojich skúsenostiach, znalostiach a vzájomných pracovných predstavách.

Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - programátor

JavaScript - pokročilý
MySQL - pokročilý
PHP - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý

- v PHP máš dlhodobejšie skúsenosti s objektovým programovaním
- zaujímaš sa o novinky v tejto oblasti
- si iniciatívny a sám navrhuješ riešenia, prípadne sa rád zúčastníš diskusie o navrhovanom riešení v tíme

Ringier Axel Springer Slovakia, a. s. (RAS SK), je najväčší multimediálny vydavateľský dom na Slovensku. Do portfólia spoločnosti spadajú tradičné tituly ako Nový Čas a jeho online verzia Čas.sk, Eva či Život. Pod svojou značkou Azet.sk, ktorá sa stala súčasťou RAS SK v júni 2016, prevádzkuje najsilnejší slovenský online portál Azet.sk a zastrešuje ďalšie významné produkty ako Pokec.sk alebo Aktuality.sk. Dcérska spoločnosť RAS SK United Classifieds je top hráčom v oblasti online inzercie na Slovensku, portfólio zahŕňa značky ako Bazar.sk, Nehnutelnosti.sk a Autobazar.sk. RAS SK zamestnáva viac ako 500 ľudí v Bratislave a v Žiline a je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ringier Axel Springer Slovakia, a.s.
Prievozská 14
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Stanislava Buchová
Tel.: 0903 941 541
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2510869   Dátum zverejnenia: 28.11.2016