Špecialista IT bezpečnosti

Azet.sk

Miesto práce
Bratislava, Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buď našim hrdinom a priprav správne zbrane proti možných útokom!

Čo ťa u nás čaká?
• plánovanie, výkon a vyhodnocovanie auditov bezpečnosti, risk management politík, štandardov a tvorba Business Continuity a Disaster Recovery plánov
• evidencia a riešenie bezpečnostných incidentov, spolupráca pri ich analýze
• zodpovednosť za vedenie aktivít definovania Bezpečnostnej Architektúry
• spolupráca s externými dodávateľmi pri príprave a realizácii penetračných testov a bezpečnostných auditov
• správa a aktualizácie dokumentácie týkajúcej sa informačnej bezpečnosti
• vytváranie IT Security best practise guidelines pre IT vývojárov a Adminov
• návrh nových Security aplikácií a infraštruktúry
• nastavovanie firewallov a VPN pre zabezpečnenie prístupu do internetu a celej infraštruktúry siete

• kultúra internetovej spoločnosti
• skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
• voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
• teambuildingy
• školenia v obore
• práca so skúseným tímom
• pružná pracovná doba

Vždy kontaktujeme všetkých, takže tvoje CV a prípadné ďalšie materiály určite nezapadnú prachom.
Ďalšie informácie k pozícii nájdeš aj tu: http://onas.azet.sk/pracovna-pozicia...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• znalosť procesov internej bezpečnosti príp. podporené certifikáciou: CISSP / SSCP, CISSP - ISSAP, technologické certifikáty vendorov bezpečnostných riešení
• znalosť a skúsenosti z oblasti riešenia úloh internej bezpečnosti
• znalosti bezpečnostných technológií aplikovateľných na sieťovej úrovni a na úrovni hosta
• skúsenosti s nasadzovaním bezpečnostných opatrení
• skúsenosti s prevádzkou security controls, nasadením a prevádzkou ISMS výhodou
• znalosť štandardov série ISO 27000 výhodou
• znalosť open-source security implementácii výhodou
• technické, procesné a analytické myslenie
• vysoká miera samostatnosti, orientácia na kvalitu, schopnosť prispôsobiť sa novým podmienkam
• schopnosť pracovať na viacerých úlohách súčasne
• komunikačné zručnosti

Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk, donášková služba Bistro.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Ringier Axel Springer SK zamestnáva viac ako 350 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom a Košiciach. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2469648  Dátum zverejnenia: 21.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou