Produktový manažér pre čas.sk

Azet.sk

Miesto práce
Prievozská 14, Bratislava
Termín nástupu
čo najskôr
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou - podľa pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme produktovo zmýšľajúceho, kreatívneho a samostatného špecialistu, ktorý sa o pridelený web bude starať ako o vlastný :-). Očakávame nápady, vylepšenia a pozitívne myslenie. Ku každodennej práci bude patriť:
- plánovanie a návrh rozvoja produktu - spravodajského webu www.cas.sk
- kreatívna tvorba zadaní a úzka spolupráca s vývojovým oddelením, grafikom a šéfredaktorom
- realizácia marketingových aktivít na sociálnych sieťach
- analýza úspešnosti produktu a realizovaných marketingových aktivít
- sledovanie a analýza návštevnosti, obsahu a sledovanie trhu a konkurencie
- tvorba štatistík a reportov

- kreatívne a dynamické prostredie internetovej spoločnosti
- teambuildingy
- odborné školenia
- pružná pracovná doba

Životopis, prosím, posielajte na e-mail: nabor@job-ringier.sk. Ak chcete zvýšiť svoje šance, pripravte si motivačný list, ktorý zaujme a presvedčí nás, že ste pre nás ten správny človek a pripojte ho k životopisu.
Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov vybraných na osobný pohovor, ostatní kandidáti dostanú informáciu e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

- záujem o spravodajstvo a bulvár, orientácia v online svete spravodajstva a bulváru
- skúsenosti v online
- samostatné a analytické myslenie
- kreativita, inovatívnosť, schopnosť presadiť svoje nápady a rozhodnutia
- flexibilita, stresová odolnosť

Ringier Axel Springer Slovakia, a. s. (RAS SK), je najväčší multimediálny vydavateľský dom na Slovensku. Do portfólia spoločnosti spadajú tradičné tituly ako Nový Čas a jeho online verzia Čas.sk, Eva či Život. Pod svojou značkou Azet.sk, ktorá sa stala súčasťou RAS SK v júni 2016, prevádzkuje najsilnejší slovenský online portál Azet.sk a zastrešuje ďalšie významné produkty ako Pokec.sk alebo Aktuality.sk. Dcérska spoločnosť RAS SK United Classifieds je top hráčom v oblasti online inzercie na Slovensku, portfólio zahŕňa značky ako Bazar.sk, Nehnutelnosti.sk a Autobazar.sk. RAS SK zamestnáva viac ako 500 ľudí v Bratislave a v Žiline a je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Azet.sk, a.s.
Prievozská 14
821 09 Bratislava
ID: 2389076   Dátum zverejnenia: 11.1.2016