Produktový špecialista - Pokec.sk

Azet.sk

Miesto práce
Murgašova 2, Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pod tvojou taktovkou bude plánovanie rozvoja jednotlivých mobilných služieb Pokecu
- budeš navrhovať funkčnosť produktu
- tvojou zodpovednosťou bude riadiť vývojové cykly produktu
- budeš mať pod palcom testovanie a release nových verzií
- budeš spolupracovať na vývoji krátkodobých a dlhodobých stratégií
- odsleduješ si štatistiky a smerovanie produktu na trhu
- odstriehneš si aktuálne trendy

- kultúra internetovej spoločnosti
- skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
- prácu v zaujímavej oblasti, v mladom a dynamickom kolektíve
- voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
- teambuildingy
- školenia v obore
- pružná pracovná doba
- pracovisko v širšom centre mesta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

- skúsenosti s návrhom a tvorbou stránok bude tvojou výhodou
- si samostatný, kreatívny, zodpovedný
- poznáš najnovšie trendy mobilných aplikácií a technológií
- máš prehľad v procese vývoja mobilných aplikácií
- rozumieš vývoju webstránok a aplikácií
- cit pre dobrý UX dizajn

Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk, donášková služba Bistro.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Ringier Axel Springer SK zamestnáva viac ako 350 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom a Košiciach. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1928028  Dátum zverejnenia: 5.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou