Sales specialist for special projects

Azet.sk

Miesto práce
Prievozská 14, Bratislava
Termín nástupu
január 2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- na jednom mieste ti umožníme spojiť tvoju kreativitu a obchodný talent, kde obchodný talent bude hrať prím
- realizovať sa budeš na špeciálnych projektoch typu – Miss leta, Top Diva produkt, veľké ankety a pod.
- do projektov budeš vyhľadávať vhodných klientov, komunikovať s nimi a udržiavať férové obchodné vzťahy
- všetky projekty pre jednotlivé weby a značky si sám zmanažuješ – vrátane plánovania, prípravy a tajmingu
- vybraným klientom budeš kreovať nové projekty – vhodnému kllientovi vhodný projekt (ale to snáď ani nemusíme zdôrazňovať)
- všetko si sám kreatívne spracuješ v prezentácii a v ponukách pre projekt (i pre oddelenie obchodu a marketingu)
- vyhýbať sa nebudeš ani administratíve, najmä pokiaľ pôjde o zmluvy k projektom, ich spracovanie a evidenciu
- cudzie by ti nemali byť ani barter, a teda aj úzka spolupráca s obchodným oddelením
- pri príprave a realizácii projektov sa nevyhneš ani spolupráci s redakciami či produktovým oddelením, preto čakáme, že komunikácia a priateľské vzťahy nie sú pre teba nič nehovoriace pojmy

Dobrý flek, kde sa človek môže kreatívne vyblázniť a obchodne realizovať. Pracovať budeš na marketingu a projektov bude neúrekom, takže už len poslať síví.

- ponúkame kultúru internetovej spoločnosti, neformálne a otvorené vzťahy (tykáme si)
- prácu s modernými technológiami a v skúsenom tíme (a to nie je len všeobecná "klišé" formulka)
- skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
- voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
- teambuildingy so všetkým, čo k tomu patrí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

- predchádzajúce skúsenosti sú nevyhnutné, ideálne v tom, čo vyššie popisujem
- ak máš skúsenosti a prax v obchodovaní v médiách, máš u nás vyhraté,
- znalosť slovenského internetového prostredia je plus
- práce s PC a internetom berieme už ako samozrejmosť, tak dúfam, že i ty
- výhodu máš, ak aspoň jeden z vyššie menovaných projektov poznáš

Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk, donášková služba Bistro.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Ringier Axel Springer SK zamestnáva viac ako 350 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom a Košiciach. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1894051  Dátum zverejnenia: 25.11.2014