Webdeveloper - Čas.sk a CMS

Azet.sk

Miesto práce
Prievozská 14, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytvorili sme pozíciu pre webdevelopera, ktorý sa odvážne pustí do zadaní od produktového manažéra
- pozíciu, kde je priestor zapojiť aj vlastnú kreativitu
- pozíciu, kde človek plnohodnotne uplatní svoje znalosti PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript a navyše sa rozhodne naučí aj niečo nové

Čas.sk - portál najčítanejšieho denníka na Slovensku - je s vyše 1,5 miliónmi používateľov jedným z najväčších slovenských spravodajských webov. Viac ako 70 miliónov pageviews mesačne prináša neustále výzvy. Veľké databázy, optimalizácia, integrácia rôznych systémov a moderné frontendy - to môže byť tvoj denný chlebíček. Budeš sa starať aj o ďalšie popredné tituly slovenského internetu ako autobild.sk, tivi.sk, adam.sk, zivot.sk a podobne. Ako rastú, budeš s nimi rásť aj Ty.

- ponúkame kultúru internetovej spoločnosti, neformálne a otvorené vzťahy
- prácu s modernými technológiami a v skúsenom tíme (a to nie je len všeobecná "klišé" formulka)
- skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
- voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
- teambuildingy so všetkým, čo k nim patrí
- pružnú pracovnú dobu

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj profesný životopis a motivačný list na e-mailovú adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície.

K životopisu a sprievodným dokumentom priložte súhlas so spracovaním svojich osobných údajov uvedených v zaslaných dokumentoch pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
PHP - Pokročilý
SQL - Pokročilý

- PHP, programuješ objektovo a programoval si už nejaký web
- vieš čo je MySQL a keď treba, vieš to použiť
- zaujímaš sa o novinky v tejto oblasti
- nebojíš sa výziev a práce

Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk, donášková služba Bistro.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Ringier Axel Springer SK zamestnáva viac ako 350 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom a Košiciach. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1843611  Dátum zverejnenia: 22.8.2014