HR Manager

Azet.sk

Miesto práce
Murgašova 2, 010 01 Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
cca 09/2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Do rúk ti zveríme celé naše personálne a s tým spojenú zodpovednosť za výsledky oddelenia a koordináciu činností jeho jednotlivých členov (mzdová účtovníčka, HR špecialista, HR asistent a recepčná)
• Budeš mať za úlohu tvorbu stratégie a riadenia výberu zamestnancov, nastavovanie a koordináciu adaptačného procesu zamestnancov, vzdelávania, odmeňovania, hodnotenia a motivačných programov, BOZP a OPP, osobné údaje, mzdy, personálna administratíva a mnohé ďalšie HR činnosti
• Strategické pozície v spoločnosti budeme obsadzovať vďaka tvojmu výberu a veríme, že aj čuchu na správnych ľudí
• Stretneš sa tu určite aj s tvorbou sociálnej a personálnej politiky spoločnosti, interná komunikácia ťa tiež neobíde
• Cudzie by ti nemalo byť ani nastavovanie nových, neustále zlepšovanie existujúcich procesov a ich optimalizácia, kreatívna tvorba riešení problémov, hľadanie východísk a nových ciest
• Očakávaná bude tvoja spoluúčasť pri plánovaní ľudských zdrojov s ostatnými vedúcimi zamestnancami
• Svoje skúsenosti využiješ pri poradenstve v oblasti personalistiky a zákonníka práce pre vedenie spoločnosti, vedúcich zamestnancov ako i pre zamestnancov
• Aktívne sa budeš zúčastňovať na tvorbe, implementácii a realizácii programov pre zamestnancov na úrovni korporácie, ale aj lokálne
• Podriadený/-á budeš priamo CEO spoločnosti, jemu tiež nasmeruješ prípadné reporty, nové nápady, či celé strategické koncepcie

Hľadáme personalistu/-ku, ktorý/-á sa nebojí prevziať vedenie personálneho oddelenia, práce v prostredí, kde dominujú otvorené vzťahy a trúfa si na každodenné výzvy, ktoré prináša personalistika v IT firme.

• ponúkame kultúru internetovej spoločnosti, neformálne a otvorené vzťahy
• prácu s modernými technológiami a v skúsenom tíme (a to nie je len všeobecná "klišé" formulka)
• skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
• voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
teambuildingy so všetkým, čo k nim patrí
• pružnú pracovnú dobu

Vždy kontaktujeme všetkých, takže tvoje CV a prípadné ďalšie materiály určite nezapadnú prachom.
Ďalšie informácie k pozícii nájdeš aj tu: http://onas.azet.sk/pracovna-pozicia/70-hr-manager

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ v oblasti personalistiky, psychológie, andragogiky, ekonómie a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Prax v HR aspoň 5 rokov
• Orientácia v Zákonníku práce je samozrejmosť
• Predchádzajúce skúsenosti z IT spoločnosti sú výhodou
• Očakávame, že sa zaujímaš o novinky v oblasti HR, internetové prostredie nie je pre teba neznáma
• Nebojíš sa výziev a práce

Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk, donášková služba Bistro.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Ringier Axel Springer SK zamestnáva viac ako 350 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom a Košiciach. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1787180  Dátum zverejnenia: 5.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda