Editor/redaktor – aktuality.sk

Azet.sk

Miesto práce
Murgašova 2, 010 01 Zilina, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● Tvojím hlavným jobom bude prinášať ľuďom správy, informovať rýchlo a objektívne
● K dispozícii budeš mať agentúrne spravodajstvo, ktoré ďalej spracuješ a prípadne doplníš o ďalšie fakty či obrázky
● Nebudeš sa báť nových tém, ich spracovania, či vyhľadávania (znalosť cudzieho jazyka ti pri tom pomôže)
● Na prsty ti bude hľadieť šéfredaktor prísnym okom, ale je to tá správna osoba, pri ktorej budeš odborne rásť
● Očakávame, že so slovenčinou si tykáš, no drobné preklepy ti u nás postráži kolega korektor
● S kolegami sa budeš striedať v 2 zmenách v priebehu dňa, či prší, či neprší

Jeden z najčítanejších internetových spravodajských denníkov rozširuje svoj redakčný tím a dáva príležitosť na sľubný štart kariéry absolventovi žurnalistiky, či nejakému znalcovi ekonomického a politického prostredia Slovenska alebo aj viac.

● ponúkame kultúru internetovej spoločnosti, neformálne a otvorené vzťahy (tykáme si)
● prácu s modernými technológiami a v skúsenom tíme (a to nie je len všeobecná "klišé" formulka)
● skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
● voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
● teambuildingy so všetkým, čo k tomu patrí

Vždy kontaktujeme všetkých, takže tvoje CV a prípadné ďalšie materiály určite nezapadnú prachom.
Ďalšie informácie k pozícii nájdeš aj tu: http://onas.azet.sk/pracovna-pozicia/63-editorredaktor-aktualitysk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vhodné i pre absolventa. Ideálne žurnalistika, médiá, politológia a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

● predchádzajúce skúsenosti nie sú nevyhnutné, ale sú výhodou
● znalosť slovenského politického a ekonomického prostredia je nevyhnutná, bez nej budeš stratený/-á
● práce s PC a internetom berieme už ako samozrejmosť, tak dúfam, že i ty
● slovenský jazyk a gramatiku by si mal/-a mať v malíčku
● výhodu máš, ak nás čítaš

Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk, donášková služba Bistro.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Ringier Axel Springer SK zamestnáva viac ako 350 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom a Košiciach. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1715303  Dátum zverejnenia: 15.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou