Pracovník služieb zákazníkom (Pokec.sk)

Azet.sk

Miesto práce
Murgašova 2/243, Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
základný plat 600, po skúšobnej dobe 650€ (+ zákonom stanovené príplatky za prácu cez víkendy a sviatok), stravné lístky + zamestnanecké benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● tvojím hlavným jobom bude riešiť problémy používateľov Pokecu s chladnou hlavou
● dôležité bude najmä spoľahlivé vybavovanie emailov a trpezlivé zvládanie telefonátov
● zvládnuť by si mal aj identifikáciu a pomenovanie problému (na čo je dobré mať napríklad aj základný prehľad v prehliadačoch a pod.)
● zveríme ti aj administráciu obsahu na Pokeci a jeho kontrolu podľa jasných pravidiel
● k tejto práci patrí aj kúsok administratívy a spracovanie základnej štatistiky

Hľadáme znalca Pokecu, ktorý si v ňom verí natoľko, že si trúfa poradiť aj ostatným používateľom pokecových služieb. Pokiaľ ovládaš pojmy ako Plusko, Stretko, či Sklo, tak sa ti šance na úspech v Azete výrazne zvyšujú.

Striedať budeš kolegov v 2 zmenách v priebehu dňa, či prší, či neprší.

● ponúkame kultúru internetovej spoločnosti, neformálne a otvorené vzťahy (tykáme si)
● prácu s modernými technológiami a v skúsenom tíme (a to nie je len všeobecná "klišé" formulka)
● voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
● teambuildingy so všetkým, čo k tomu patrí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• predchádzajúce skúsenosti nie sú nevyhnutné, ale sú výhodou
• znalosť Pokecu je nevyhnutná, bez nej budeš stratený/-á
• práce s PC a ovládanie internetu berieme už ako samozrejmosť, tak dúfam, že i ty
• slovenský jazyk a gramatiku by si mal/-a mať v malíčku
• prstíkami treba vedieť klepať na klávesnici o 100/6 (vieš zákazníci neradi počúvajú klepanie bociana)
• striedať budeš kolegov v 2 zmenách v priebehu dňa, či prší, či neprší
• výhodou pre teba je, ak si už niekedy telefonoval, riešil helpdesk, či reklamácie

Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk, donášková služba Bistro.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Ringier Axel Springer SK zamestnáva viac ako 350 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom a Košiciach. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1709856  Dátum zverejnenia: 9.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat 600, po skúšobnej dobe 650€ (+ zákonom stanovené príplatky za prácu cez víkendy a sviatok), stravné lístky + zamestnanecké benefity