Pracovník služieb zákazníkom

Azet.sk

Miesto práce
Murgašova 2, 010 01 Zilina
Termín nástupu
ihneď, príp. dohoda
Ponúkaný plat (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● tvojím hlavným jobom bude riešiť problémy používateľov Pokecu s chladnou hlavou
● dôležité bude najmä spoľahlivé vybavovanie emailov a trpezlivé zvládanie telefonátov
● zvládnuť by si mal aj identifikáciu a pomenovanie problému (na čo je dobré mať napríklad aj základný prehľad v prehliadačoch a pod.)
● zveríme ti aj administráciu obsahu na Pokeci a jeho kontrolu podľa jasných pravidiel
● k tejto práci patrí aj kúsok administratívy a spracovanie základnej štatistiky
● radiť sa budeš môcť so svojou šéfkou – povedie ťa správnym smerom

Hľadáme znalca Pokecu, ktorý si v ňom verí natoľko, že si trúfa poradiť aj ostatným používateľom pokecových služieb. Pokiaľ ovládaš pojmy ako Plusko, Stretko, či Sklo, tak sa ti šance na úspech v Azete výrazne zvyšujú.

● ponúkame kultúru internetovej spoločnosti, neformálne a otvorené vzťahy (tykáme si)
● prácu s modernými technológiami a v skúsenom tíme (a to nie je len všeobecná "klišé" formulka)
● voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
● teambuildingy so všetkým, čo k tomu patrí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• predchádzajúce skúsenosti nie sú nevyhnutné, ale sú výhodou
• znalosť Pokecu je nevyhnutná, bez nej budeš stratený/-á
• práce s PC a ovládanie internetu berieme už ako samozrejmosť, tak dúfam, že i ty
• slovenský jazyk a gramatiku by si mal/-a mať v malíčku
• Prstíkami treba vedieť klepať na klávesnici o 100/6 (vieš zákazníci neradi počúvajú klepanie bociana)
• striedať budeš kolegov v 2 zmenách v priebehu dňa, či prší, či neprší
• výhodou pre teba je, ak si už niekedy telefonoval, riešil helpdesk, či reklamácie

Ringier Axel Springer Slovakia, a. s. (RAS SK), je najväčší multimediálny vydavateľský dom na Slovensku. Do portfólia spoločnosti spadajú tradičné tituly ako Nový Čas a jeho online verzia Čas.sk, Eva či Život. Pod svojou značkou Azet.sk, ktorá sa stala súčasťou RAS SK v júni 2016, prevádzkuje najsilnejší slovenský online portál Azet.sk a zastrešuje ďalšie významné produkty ako Pokec.sk alebo Aktuality.sk. Dcérska spoločnosť RAS SK United Classifieds je top hráčom v oblasti online inzercie na Slovensku, portfólio zahŕňa značky ako Bazar.sk, Nehnutelnosti.sk a Autobazar.sk. RAS SK zamestnáva viac ako 500 ľudí v Bratislave a v Žiline a je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ringier Axel Springer Slovakia, a.s.
Murgašova 2/243
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Líšková
Tel.: 0911 409 538
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1709856   Dátum zverejnenia: 17.7.2017