Produktový špecialista – autobazar.sk

Azet.sk

Miesto práce
Murgašova 2, 010 01 Zilina, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď, príp. dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● Zveríme ti starostlivosť o všetky naše inzertné weby so zameraním na autá (predpokladáme, že autobazar.sk nie je pre teba cudzí pojem a ďalšie podobné produkty budú pre teba výzvou)
● Budeš mať na starosti rozvoj týchto webov
● Nebudeš sa báť tvoriť zadania a spolupracovať s webdevelopermi a grafikom
● Pod tvojou taktovkou bude aj výkonnosť pridelených webstránok a aplikácií
● Zodpovedať budeš aj za ich marketing v rámci siete Azet.sk
● Zvládneš si “svoje” weby a súvisiaci trh zanalyzovať, vyhodnotíš ich úspešnosť a pridružené marketingové aktivity
● Riešenie technických otázok produktu bude pre teba samozrejmosť, podobne ako aj testovanie
● Radiť sa budeš môcť so svojim šéfom – povedie ťa správnym smerom, no nebude držať na reťazi

Toto je niečo pre milovníkov áut a fanúšikov webu. Si ideálny, ak problematiku áut poznáš lepšie ako vlastnú dlaň a internet ti je bližší ako nedeľný futbal v telke. Pošli cévečko a kukneme sa ti na zúbky. Pozor, táto šanca sa neopakuje len tak každý deň.

● ponúkame kultúru internetovej spoločnosti, neformálne a otvorené vzťahy (tykáme si)
● prácu s modernými technológiami a v skúsenom tíme (a to nie je len všeobecná "klišé" formulka)
● skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
● voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
● teambuildingy so všetkým, čo k tomu patrí
● pružnú pracovnú dobu

Vždy kontaktujeme všetkých, takže tvoje CV a prípadné ďalšie materiály určite nezapadnú prachom.
Ďalšie informácie k pozícii nájdeš aj tu: http://onas.azet.sk/pracovna-pozicia/61-produktovy-specialista-autobazarsk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ je výhodou, ale nie podmienkou. Uvítame i absolventa.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

● predchádzajúce skúsenosti nie sú nevyhnutné, ale sú výhodou
● vzťah k autám je podmienka (značky a modely áut, technické parametre, trendy v oblasti auto-moto)
● skúsenosti s tvorbou www stránok (nemusí byť profi úroveň)
● samostatnosť, analytické myslenie
● estetické cítenie, kreatívne myslenie

Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk, donášková služba Bistro.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Ringier Axel Springer SK zamestnáva viac ako 350 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom a Košiciach. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1699590  Dátum zverejnenia: 25.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda