Produktový manažér – spravodajské weby a magazíny

Azet.sk

Miesto práce
Prievozská 14, Bratislava
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• kreatívna tvorba zadaní a úzka spolupráca s vývojovým oddelením a grafikom
• návrh nových funkčností, testovanie, vyhodnocovanie efektivity úprav
• rozvoj a zvyšovanie návštevnosti pridelených obsahových webov a aplikácií
• realizácia marketingových aktivít na sociálnych sieťach
• príprava analýz návštevnosti, obsahu a trhu
• štatistiky, reporting

Pozícia pre produktovo zmýšľajúceho šikovného manažéra, ktorý sa o pridelené weby bude starať ako o vlastné. Prinesie nápady, vylepšenia a každý deň aj svoj vlastný happy face, lebo bude robiť to, čo ho baví. Tešíme sa, že ťa spoznáme.

• Ponúkame kultúru internetovej spoločnosti, neformálne a otvorené vzťahy
• Prácu s modernými technológiami a v skúsenom tíme (a to nie je len všeobecná "klišé" formulka)
• Skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
• Voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
• Teambuildingy so všetkým, čo k nim patrí
• Pružnú pracovnú dobu

Vždy kontaktujeme všetkých, takže tvoje CV a prípadné ďalšie materiály určite nezapadnú prachom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti s návrhom a tvorbou www stránok ako produktu sú výhodou
• analytické myslenie
• znalosť spravodajských a obsahových webov Azet.sk a konkurencie
• samostatnosť
• užívateľská znalosť internetu
• estetické cítenie
• kreatívne myslenie

Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk, donášková služba Bistro.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Ringier Axel Springer SK zamestnáva viac ako 350 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom a Košiciach. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1657449  Dátum zverejnenia: 25.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda