Projektový junior manažér – Bratislava

AZC, a.s.

Miesto práce
Rajská 7, 811 08 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
február 2018 / marec 2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- posudzovanie nových investičných príležitostí z ekonomickej, daňovej a právnej perspektívy
- príprava zmluvnej dokumentácie, analýz trhu a konkurenčných spoločností, kalkulácií návratnosti a iných finančných podkladov
- analýza a posudzovanie dosahovaných finančných výsledkov spravovaných obchodných spoločností
- analytická podpora a reporting manažmentu spoločnosti

- flexibilná pracovná doba
- silné zázemie stabilnej spoločnosti
- možnosť dlhodobého uplatnenia, osobnostného a profesionálneho rastu v rámci skupiny spoločností

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie CV v štrukturovanej podobe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

študent 5. ročníka, vysokoškolské vzdelanie ekonomické / právnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- pracovná skúsenosť 0-4 roky
- zodpovednosť, samostatnosť, komunikačné zručnosti
- analytické zručnosti, znalosť účtovníctva a orientácia vo finančných výkazoch
- všeobecný ekonomický a spoločenský prehľad
- ochota učiť sa a riešiť nové problémy
- práca s Microsoft Word / Excel / Powerpoint

AZC a.s. je moderná a dynamicky sa rozvíjajúca slovenská biznis organizácia so silnými partnerstvami. Viac sa o nás dozviete na https://www.azc.sk/ .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2286175  Dátum zverejnenia: 23.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou