Logo AZC Group

M&A Senior analytik

AZC Group

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 EUR/mesiacv závislosti od skúseností a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho M&A tímu v Bratislave hľadáme skúseného, spoľahlivého, tímového kolegu s rozvinutým analytickým myslením a zmyslom pre detail. Ako senior analytik, budete mať príležitosť podieľať sa na zaujímavých európskych aj celosvetových projektoch. Pozícia je vhodná pre vyštudovaného ekonóma s praxou minimálne 3 rokov v poradenskej, prípadne investičnej spoločnosti.
Čo od Vás budeme očakávať?
• pripravovať reporty, investičné a podnikateľské analýzy vybraných spoločností a projektov, a komentáre k výsledkom analýz
• spracovávať podklady a pripravovať prezentácie a hodnotiace správy pre akcionárov a manažment partnerských spoločností
• vyhľadávanie potenciálnych investičných príležitostí
• aktívna komunikácia so zástupcami protistrany v rámci dotknutých projektov a investičných príležitostí
• spracovávať investičné a finančné plány do komplexných finančno-ekonomických modelov, vrátane spracovania výstupov do prezentácií
• pripravovať indikatívne ocenenia/odhady hodnôt dotknutých projektov a spoločností – formou DCF, NAV, transakčných a tradingových násobkov
• vykonávať finančné Due Diligence a spolupráca s ostatnými transakčnými tímami
• spolupracovať s kolegami v rámci tímu

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
• vzdelávanie a podporu pri osobnostnom raste - interné školenia a certifikované externé školenia (vrátane CFA)
• otvorenú a neformálnu firemnú kultúru s flexibilným pracovným časom
• príjemné, moderné pracovné prostredie v centre mesta (nie Open space)
• firemný mobilný telefón a notebook
• finančný príspevok na stravovanie
• káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou
• pravidelné teambuildingové, športové, alebo kultúrne aktivity s kolegami
• MultiSport kartu
• možnosť práce z domu (home-office) podľa dohody s team leaderom
• zamestnanecké zľavy vo vybraných obchodoch a predajniach, ktoré potešia...
Viac sa dozviete na osobnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Termín nástupu si vieme dohodnúť, pretože na toho správneho kandidáta sa oplatí počkať.
V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo priamo na mailovú adresu [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Dovolíme si však odpovedať len tým, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria. Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické / finančné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax minimálne 3 roky a reálnu skúsenosť s investičným/transakčným procesom

Počet rokov praxe

3

• ukončené vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
• rozvinuté analytické, koncepčné a kritické myslenie
• prax minimálne 3 roky a reálnu skúsenosť s investičným/transakčným procesom
• skúsenosť práce s externými poradcami pri projektoch
• znalosť práce v MS Excel na profesionálnej úrovni
• znalosť ekonomických a finančných modelov (držiteľ CFA - výhodou)
• znalosť Power BI a VBA výhodou
• schopnosť samostatnej a efektívnej práce
• zmysel pre detail a zameranie na výsledok

• Maďarský jazyk – výhodou

AZC Services je moderná a dynamicky rastúca slovenská obchodná organizácia s medzinárodnou pôsobnosťou a silnými partnerstvami. Nezávislé partnerské spoločnosti sa zameriavajú na hlavné podnikanie v oblasti výroby biopalív, etanolu, liehovín, alkoholických a nealkoholických nápojov, IT, veľkoobchodu s palivami, poľnohospodárskymi a potravinárskymi výrobkami, preprave (vlaky a nákladné autá), logistike a fakturačných službách. Jej partnerské spoločnosti expandujú do nových oblastí, akými sú inteligentné technológie a špeciálne priemyselné služby. AZC pôsobí predovšetkým v regióne strednej a východnej Európy.
Spoločnosť tvorí skúsený tím s bohatou štruktúrou interných aj externých odborníkov pre rôzne oblasti. Vďaka našej organizačnej flexibilite vieme našim obchodným partnerom poskytovať sofistikované riešenia. Naše princípy sú nasledovné: Fungujeme ako „rodinný“ biznis a „Podnikáme zodpovedne“. Náš tím spájajú hodnoty ako dôvera, stabilita, integrita, spolupráca, zdieľanie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4738626  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac