Obchodný asistent / Obchodná asistentka - Telesales

Ayming Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou kandidáta bude telefonické dojednávanie obchodných stretnutí s top manažmentom inovatívnych firiem pre obchodných manažérov zamestnávateľa. Ďalej bude náplňou práce kvalifikácia spoločností podľa cieľových kritérií obchodného oddelenia, práca s databázami, CRM systémom zamestnávateľa a príprava podkladov pre rokovania obchodných manažérov.

Jedná sa o prácu na skrátený úväzok (2-3 dni v týždni) vhodnú najmä pre šikovných študentov, ako dlhodobú brigádu s nadštandardnou odmenou a možnosťou kariérneho postupu.

Ponúkame:
- zaujímavú a časovo flexibilnú prácu, s vysokou mierou samostatnosti,
- motivujúcu nadštandardnú odmenu zloženú z hodinovej mzdy (5 € za hodinu) a z bonusov za dohodnutú schôdzku (10 – 20 € za schôdzku)
- prácu v renomovanej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti, medzi klientov ktorej patria najväčšie slovenské i zahraničné podniky
- možnosť ďalšieho profesionálneho rastu
- mladý a neformálny pracovný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre komunikatívne osoby orientované na výsledok, ideálne s obdobnou predchádzajúcou skúsenosťou.

Požadujeme:
- Komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
- Príjemné a presvedčivé vystupovanie, primerané sebavedomie
- Vysoké pracovné nasadenie, spoľahlivosť, samostatnosť
- Znalosť Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
- Pracovná skúsenosť z call centra výhodou

Spoločnosť Ayming (bývalá Alma Consulting Group), je medzinárodná poradenská spoločnosť v oblasti Business Performance Consulting, ktorá poskytuje strategické poradenstvo v oblasti zlepšovania výkonnosti podnikov. Na Slovensku poskytuje Ayming služby v oblasti superodpočtu na výskum a vývoj.

Tallerova 4
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2818738   Dátum zverejnenia: 20.11.2016