Obchodný asistent – CAD/CAM systém

AXYZ - CNC s.r.o.

Miesto práce
Zlatovská 27, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 € - 1.000 € , na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v strojárskom priemysle, následný telefonický kontakt
• Prezentácia spoločnosti, jej služieb a produktových riešení
• Tvorba cenových ponúk

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom prostredí úspešnej spoločnosti v oblasti STROJÁRSTVA na pozícii Obchodný asistent pre predaj CAD/CAM systému SolidWorks/SolidCAM.
• veľký priestor pre sebarealizáciu
• práca pre stabilnú spoločnosť
• možnosti ďalšieho vzdelávania a rozvoja

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, posielajte prosím svoje životopisy na adresu [email protected]. Do predmetu prosím uveďte názov pozície. Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem. Budeme však kontaktovať a následne vyrozumieme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Všetky Vami zaslané materiály, obsahujúce osobné údaje, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, softvér, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- výborné komunikačné schopnosti,
- dynamická osobnosť so zmyslom pre dôslednosť, samostatnosť, spoľahlivosť
- technické vzdelanie výhodou, nie však podmienkou

AXYZ - CNC s.r.o. je stabilná spoločnosť (24 rokov na trhu), vyvíjame vlastný výrobný systém EPROPOS a máme vlastnú konštrukciu a výrobu. (7 CNC strojov). V súčasnosti u nás pracuje 20 zamestnancov.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
CNC výroba, konštrukcia

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2292734  Dátum zverejnenia: 15.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 € - 1.000 € , na základe dosiahnutých výsledkov