Kaderník / Kaderníčka - Stylista

AXON GROUP s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Zaujímavý provízny systém odmeňovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletná starostlivosť o vlasy zákazníkov (strihanie, farbenie, melír, fúkanie), poradenstvo, kreatívna tvorba spoločenských účesov. Pracujeme s prestížnou kozmetickou značkou.

Práca v kaderníckom salóne s profesionálnou kozmetickou značkou, možnosť ďalšieho vzdelávania, zaujímavé (bezplatné) školenia pre zamestnancov.
Pre zákazníkov sme tu 7 dní v týždni (pracujeme na krátky / dlhý týždeň).

Uprednostníme záujemcov s ukončeným vzdelaním v odbore kaderník a s praxou.
Kontaktovať budeme všetkých kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Kaderník

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Firemná kultúra spoločnosti je založená na príjemnom vystupovaní, orientácii na zákazníka, ochote pracovať na sebe, vzdelávať sa. Ponúkame zamestnancov zaujímavé školenia.

Sieť kaderníckych salónov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2360158  Dátum zverejnenia: 5.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zaujímavý provízny systém odmeňovania.