Можливість для людей з України

Servisný technik a obchodník pre pokladničné systémy

Axis servis s. r. o.

Miesto práce
Ivanská cesta 7, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 500 EUR/mesiacOdmena za získanie nových klientov, prácu nad čas a počas víkendu. Všetko na základe dohody vopred.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka je vhodná aj pre starších uchádzačov alebo študentov.

Práca obchodníka:
-prijímanie klientov do servisu
-vybavovanie emailov a telefonátov
-obvolávanie a zasielanie emailých ponúk existujúcim klientom
-evidencia klientov
-fakturácia, skladová evidencia

Práca technika s postupným zaúčaním:
-montáž registračných pokladníc (na začiatok) a pokladničných systémov (neskôr) na pracovisku a na prevádzke klienta
-komunikácia s klientami
-zaškolenie klienta na prácu s pokladnicou
-telefonický a mailový support

Ideálne je zvládnutie obidvoch funkcií, nie je to však podmienkou.

Podmienkou vykonávania práce je platné vodičské oprávnenie skupiny B a schopnosť samostatného používania a vedenia osobného motorového vozidla !
Ako príjemný bonus uvítame schopnosť viesť malý motocykel (do 125cc) ktorý je používaný na výjazdy ku klientom.

Príjmeme aj človeka z IT bez praxe a na všetkom sa dá dohodnúť.

-služobné vozdilo a motocykel
-služobný mobilný telefón
-flexibilný pracovný čas
-stabilný pracovný kolektív

Príjmeme hocikoho kto má záujem poctivo pracovať, učit sa a baví ho práca s luďmi.
Do všetkého záujemcu zaškolíme.
Na začiatok sú finančné podmienky nižšie no neskôr po zaučení je plat len vecou dohody podľa výkonu a šikovnosti.
Preferujeme ale uchádzača ktorý ma skúsenosti v IT oblasti.

Životopisi v SK prosím posielať emailom na: [email protected]

Bez zaslania životopisu uchádzača nebudeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

-komunikatívnosť
-flexibilita
-trpezlivosť
-ochota učiť sa nové veci a nebát sa práce :)

www.svetpokladni.sk
-predaj, prenájom a servis elektronických registračných pokladníc a pokladničých systémov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3075856  Dátum zverejnenia: 24.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac