Špecialista, Obchodný manažér - predaj technického osvetlenia

AXIS ES s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné zodpovednosti a požiadavky na kandidáta

• Pripravovať a navrhovať pre zákazníkov analýzy ich potenciálnej úspory el. energie. Návrhy a technické riešenia výmeny alebo rekonštrukcie osvetlenia. Príprava obchodných ponúk,

• Aktívne vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov v rámci celého Slovenska. Ochota cestovať na dlhšie vzdialenosti.,

• Riadenie projektu koordinácia subdodávateľov na realizovaných zákazkách výmeny a rekonštrukcie osvetlenia,

• Zber a vyhodnocovanie dát od zákazníkov, príprava databáz a marketingových kampaní . Akvizície a získavanie nových odberateľov,

• Identifikácia nových odberateľov a príprava a spracovanie ponúk a cenových návrhov pre potenciálnych nových odberateľov na celom území SR. Príprava kalkulácií a rozpočtov

• Zabezpečiť kvalitnú prezentáciu ponuky produktov potenciálnym zákazníkom vrátane ponuky doplnkových činností a služieb

• Pripravovať podklady potrebné na účasť vo verejných súťažiach na dodávku produktov osvetlenia a súvisiacich energetických služieb, zúčastňovať sa na nich, analyzovať ich priebeh.

• Oblasť marketingu a komunikácie –

• Na základe analýzy potrieb pripravovať návrhy na efektívne oslovenie nových zákazníkov. Príprava marketingových kampaní a seminárov.

• Zúčastňovať sa na akciách organizovaných pre existujúcich a potenciálnych odberateľov, spolupracovať pri príprave prezentácii a materiálov,

• Spolupracovať pri aktualizácii ponúkaných produktov na www portály spoločnosti,

Flexibilné a motivačné platové ohodnotenie, možnosť preplácania ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Kvalifikácia:
- Aktívna znalosť anglického jazyka – podmienkou
- Vodičský preukaz sk. B - podmienka
- PC: MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook) – aktívny užívateľ – podmienka
- Skúsenosti a prax v oblasti osvetľovacej techniky výhodou

Kompetencie (skills):
- Orientácia na trh a zákazníka
- Kreativita, tvorivý prístup
- Analyticko – koncepčné myslenie
- Iniciatíva a proaktívny prístup
- Schopnosť presadzovať svoje myšlienky
- Pružnosť

Predaj, inštalácia a servis osvetlenia, fotovoltických elektrárni a riadiacich systémov. Navrhujeme, projektujeme osvetlenie pre priemyselné objekty, obchodné prevádzky, športoviská, verejné priestory a FVE rôznych výkonov pre domácnosti a podniky. Ponúkame technické riešenia pre vyššiu energetickú efektívnosť a úsporu. Našimi zákazníkmi sú veľké a stredne veľké domáce a medzinárodné spoločnosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2245474  Dátum zverejnenia: 2.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou