Stomatológ, čeľustný ortopéd, fogorvos

AXIS-DENT, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 23, Trnavský kraj, okres Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, azonnal
podľa výkonov a praxe (1500-5000 Eur), základný plat+podiel z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zubná klinika AXIS-DENT (www.axis-dent.eu) príjme stomatológa alebo čeľustného ortopéda.
AXIS-DENT fogászati klinika fogorvost és fogszabályozó szakorvost keres Dunaszerdahelyi rendelőjébe.

odborný rast, motivačné hodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, stomatológia, egészségügy

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša klinika AXIS-DENT s viac ako 20 ročnou skúsenosťou je centrom modernej digitálnej ortodoncie (v tíme máme ale i zubných lekárov, implantológa, parodontológa, dentoalveolárneho chirurga, dentálne hygieničky …). Používame špičkovú technológiu ako 3D skener ITero, skener 3 Shape, 3D tlačiareň, dental monitoring, CBCT, CAD/CAM a máme vlastné Zirkonzahn zubné laboratórium. Sme tím profesionálov, so zameraním sa na kvalitu, modernosť a ľudský prístup ku každému pacientovi. AK chcete byť súčasťou digitálneho sveta v zubnom lekárstve a získať nové zručnosti, tak ste na správnom mieste.

Tešíme sa na vašu energiu a prácu v našom tíme. Pripojte sa k nám a spoločne budeme šíriť heslo: "Zdravé a rovné zuby po celý život."

Znie to ako príležitosť práve pre vás? Dajte nám vedieť! ✨

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2563001  Dátum zverejnenia: 15.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa výkonov a praxe (1500-5000 Eur), základný plat+podiel z obratu