IT konzultant

AXASOFT, a.s.

Miesto práce
Radničné námestie 4, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora a správa interného a zákazníckeho prostredia, práca na projektoch, návrh a riešenie úloh súvisiacich s Unix a Linux prostredím:
- inštalácia a administrácia serverov s Linux OS - RedHat, CentOS, Oracle Linux, SUSE
- inštalácia a administrácia virtualizačného prostredia Oracle Virtual Machine Server
- administrácia Linux routerov a firewallov
- administrácia Samba serverov
- administrácia Cluster Linux serverov
- administrácia Glassfish serverov

Dlhodobé pracovné miesto v rozvíjajúcej sa spoločnosti, čiastočne pružný pracovný čas

Ak Vás zaujala naša ponuka a máte skúsenosti s prácou v tejto oblasti, prosím zašlite svoj životopis, prípadne motivačný list na uvedenú e-mailovú adresu. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Informovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť AXASOFT, a.s. pôsobí na trhu informačno-komunikačných technológií už vyše 30 rokov. Disponuje tímom vysokokvalifikovaných ľudí s bohatými odbornými skúsenosťami.
Má dlhoročné skúsenosti v oblasti prevádzky a servisu POS terminálov pre finančné inštitúcie a retailovú sieť SR.
Ponúka svojim obchodným partnerom najnovšiu modelovú radu EFT POS terminálov od spoločnosti Ingenico. Zariadenia spĺňajú bezpečnostné kritériá a sú schopné akceptovať čipové i bezkontaktné transakcie vrátane NFC.
AXASOFT má vyvinutú vlastnú softvérovú aplikáciu na akceptáciu bankových platobných kariet v rámci pravidiel medzinárodných kartových spoločností.
Vyvíja a implementuje do POS terminálov služby s pridanou hodnotou, ako sú dobíjanie predplatených kariet mobilných operátorov (TOP UP), platbu faktúr a šekov, paysafecard, akceptáciu palivových kariet.
AXASOFT vydáva elektronické stravovacie karty Stravenka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2432535  Dátum zverejnenia: 11.2.2016