IT Aplikačný špecialista

AXASOFT, a.s.

Miesto práce
Radničné námestie 4, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava, koordinácia a realizácia úloh v oblasti implementácie softvérových produktov pre klientov spoločnosti, inštalácia základného softvéru, aplikačného softvéru a nastavenia aplikačných parametrov finančného systému, prípadne softvéru tretích strán, príprava a aktualizácia dokumentácie a elektronickej archivácie pre zákazníkov a vlastnú potrebu spoločnosti, komunikácia a konzultácia s klientom, hot line, analýza a riešenie neštandardného správania finančného systému, spolupráca a koordinácia práce s oddeleniami, ktoré sa podieľajú na vývoji a údržbe finančného systému v rámci spoločnosti

Dlhodobé pracovné miesto v rozvíjajúcej sa spoločnosti, čiastočne pružný pracovný čas, firemný mobilný telefón

Ak Vás zaujala naša ponuka, pošlite nám e-mailom Váš životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme všetkým za prejavenie záujmu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
UNIX/Linux - Základy
Microsoft Windows - Základy
Oracle Database - Základy
Oracle PL/SQL - Základy
C - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Kvalifikačné požiadavky: Vysokoškolské vzdelanie technického alebo ekonomického zamerania a 3 roky praxe alebo úplné stredoškolské vzdelanie a 5 rokov praxe
Základné znalosti finančných, resp. podnikových IS (základy účtovníctva, platobného styku, internetbankingu)
Základy programovania v Shell (bash)
Odolnosť voči stresu
Výborné komunikačné schopnosti
Analytické myslenie
Precíznosť
AJ - minimálne technická zdatnosť
Ochota učiť sa

Spoločnosť AXASOFT, a.s. pôsobí na trhu informačno-komunikačných technológií už vyše 30 rokov. Disponuje tímom vysokokvalifikovaných ľudí s bohatými odbornými skúsenosťami.
Má dlhoročné skúsenosti v oblasti prevádzky a servisu POS terminálov pre finančné inštitúcie a retailovú sieť SR.
Ponúka svojim obchodným partnerom najnovšiu modelovú radu EFT POS terminálov od spoločnosti Ingenico. Zariadenia spĺňajú bezpečnostné kritériá a sú schopné akceptovať čipové i bezkontaktné transakcie vrátane NFC.
AXASOFT má vyvinutú vlastnú softvérovú aplikáciu na akceptáciu bankových platobných kariet v rámci pravidiel medzinárodných kartových spoločností.
Vyvíja a implementuje do POS terminálov služby s pridanou hodnotou, ako sú dobíjanie predplatených kariet mobilných operátorov (TOP UP), platbu faktúr a šekov, paysafecard, akceptáciu palivových kariet.
AXASOFT vydáva elektronické stravovacie karty Stravenka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2347813  Dátum zverejnenia: 18.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou