IT Aplikačný špecialista

AXASOFT, a.s.

Miesto práce
Radničné námestie 4, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava, koordinácia a realizácia úloh v oblasti implementácie softvérových produktov pre klientov spoločnosti, inštalácia základného softvéru, aplikačného softvéru a nastavenia aplikačných parametrov finančného systému, prípadne softvéru tretích strán, príprava a aktualizácia dokumentácie a elektronickej archivácie pre zákazníkov a vlastnú potrebu spoločnosti, komunikácia a konzultácia s klientom, hot line, analýza a riešenie neštandardného správania finančného systému, spolupráca a koordinácia práce s oddeleniami, ktoré sa podieľajú na vývoji a údržbe finančného systému v rámci spoločnosti

Dlhodobé pracovné miesto v rozvíjajúcej sa spoločnosti, čiastočne pružný pracovný čas, firemný mobilný telefón

Ak Vás zaujala naša ponuka, pošlite nám e-mailom Váš životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme všetkým za prejavenie záujmu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

UNIX/Linux - základy
Microsoft Windows - základy

Počítačové znalosti - programátor

Oracle Database - základy
PL/SQL - základy
C - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Kvalifikačné požiadavky: Vysokoškolské vzdelanie technického alebo ekonomického zamerania a 3 roky praxe alebo úplné stredoškolské vzdelanie a 5 rokov praxe
Základné znalosti finančných, resp. podnikových IS (základy účtovníctva, platobného styku, internetbankingu)
Základy programovania v Shell (bash)
Odolnosť voči stresu
Výborné komunikačné schopnosti
Analytické myslenie
Precíznosť
AJ - minimálne technická zdatnosť
Ochota učiť sa

AXASOFT, a.s. je poskytovateľom inovatívnych softvérových riešení pre finančné inštitúcie, verejnú správu a súkromný sektor.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AXASOFT a.s.
Radničné námestie 4
821 05 Bratislava
ID: 2347813   Dátum zverejnenia: 18.10.2016