Oracle Middleware administrator

AXASOFT, a.s.

Miesto práce
Radničné nám. 4, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Inštalácia a správa Oracle Fusion Middleware:
weblogic 12c, 11g
Oracle Access Manager 11g + Single Sign-On
Oracle Internet Directory (LDAP)
Oracle Forms & Reports 11g (12c)
- Weblogic cluster konfigurácia, monitoring, preformance tunning
- Správa aplikácií, implementácia zmien
- Diagnostika a analýza aplikačných problémov
- Odstránenie diagnostikovaných problémov so spolupracujúcim útvarom
- Práca s dokumentáciou

Dlhodobé pracovné miesto v rozvíjajúcej sa spoločnosti, pružný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme:
Pokročilú znalosť Oracle Weblogic a UNIX/LINUX, znalosť Oracle Db na úrovni weblogic administrátora, znalosť prostredia Windows na používateľskej úrovni.
Ďalej požadujeme:
Skúsenosti s inštaláciou a správou Oracle Fusion Middleware (Weblogic 12c a 11g, Oracle Access manager, Oracle Internet Directory, Oracle Forms & Reports), s konfiguráciou, monitoringom a performace tuningom Weblogic clustra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Oracle Database - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, analytické myslenie, schopnosť tímovej práce

Spoločnosť AXASOFT, a.s. pôsobí na trhu informačno-komunikačných technológií už vyše 30 rokov. Disponuje tímom vysokokvalifikovaných ľudí s bohatými odbornými skúsenosťami.
Má dlhoročné skúsenosti v oblasti prevádzky a servisu POS terminálov pre finančné inštitúcie a retailovú sieť SR.
Ponúka svojim obchodným partnerom najnovšiu modelovú radu EFT POS terminálov od spoločnosti Ingenico. Zariadenia spĺňajú bezpečnostné kritériá a sú schopné akceptovať čipové i bezkontaktné transakcie vrátane NFC.
AXASOFT má vyvinutú vlastnú softvérovú aplikáciu na akceptáciu bankových platobných kariet v rámci pravidiel medzinárodných kartových spoločností.
Vyvíja a implementuje do POS terminálov služby s pridanou hodnotou, ako sú dobíjanie predplatených kariet mobilných operátorov (TOP UP), platbu faktúr a šekov, paysafecard, akceptáciu palivových kariet.
AXASOFT vydáva elektronické stravovacie karty Stravenka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1985868  Dátum zverejnenia: 12.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou