Senior účtovník

AXASOFT, a.s.

Miesto práce
Radničné námestie 4, Bratislava
Termín nástupu
1.12.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné spracovanie účtovníctva v zmysle platných legislatívnych predpisov vrátane daňových priznaní, konsolidácia holdingu podľa pravidiel IFRS, vystavovanie faktúr, evidencia majetku a ostatné súvisiace účtovné a ekonomické činnosti

Obsadzujeme voľné pracovné miesto samostatného senior účtovníka. Požadujeme aspoň 5 rokov praxe v tomto odbore, zručnosti v celom rozsahu účtovníckych činností. Spoločnosť poskytuje a prepláca potrebné školenia v aktuálnej legislatíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Expert
SAP - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Komunikatívnosť, profesionálne vstupovanie, ochota pracovať s veľkým nasadením, ochota prijímať a učiť sa nové zručnosti, samostatnosť, vysoká spoľahlivosť

Spoločnosť AXASOFT, a.s. pôsobí na trhu informačno-komunikačných technológií už vyše 30 rokov. Disponuje tímom vysokokvalifikovaných ľudí s bohatými odbornými skúsenosťami.
Má dlhoročné skúsenosti v oblasti prevádzky a servisu POS terminálov pre finančné inštitúcie a retailovú sieť SR.
Ponúka svojim obchodným partnerom najnovšiu modelovú radu EFT POS terminálov od spoločnosti Ingenico. Zariadenia spĺňajú bezpečnostné kritériá a sú schopné akceptovať čipové i bezkontaktné transakcie vrátane NFC.
AXASOFT má vyvinutú vlastnú softvérovú aplikáciu na akceptáciu bankových platobných kariet v rámci pravidiel medzinárodných kartových spoločností.
Vyvíja a implementuje do POS terminálov služby s pridanou hodnotou, ako sú dobíjanie predplatených kariet mobilných operátorov (TOP UP), platbu faktúr a šekov, paysafecard, akceptáciu palivových kariet.
AXASOFT vydáva elektronické stravovacie karty Stravenka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1906896  Dátum zverejnenia: 22.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou