Business Analytik

AXASOFT, a.s.

Miesto práce
AXASOFT a.s., Radničné námestie 4, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza existujúcich procesov zákazníka a návrh nových procesov, spolupráca na tvorbe vysokoúrovňovej koncepcie IT systému na ich realizáciu - projekty sú primárne z oblasti verejnej správy

Dlhodobé pracovné miesto v renomovanej dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, primerané finančné ohodnotenie, pružný pracovný čas, možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu, odmeňovací a prémiový systém

Informácie o výberovom konaní

Nástroje:
MS Office
Enterprise Architekt

Skúsenosti:
znalosť prostredia a legislatívy verejnej správy (eGov) - výhodou
preukázanie praxe aspoň na dvoch úspešných projektoch stredného rozsahu (t.j. aspoň 200 MD business analýzy na každom projekte)
skúsenosti s procesnou analýzou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Silné komunikačné schopnosti, analytické a logické myslenie, tímovosť, flexibilita a proaktívny prístup k zvereným úlohám, schopnosť a vôľa učiť sa, presnosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť

Spoločnosť AXASOFT, a.s. pôsobí na trhu informačno-komunikačných technológií už vyše 30 rokov. Disponuje tímom vysokokvalifikovaných ľudí s bohatými odbornými skúsenosťami.
Má dlhoročné skúsenosti v oblasti prevádzky a servisu POS terminálov pre finančné inštitúcie a retailovú sieť SR.
Ponúka svojim obchodným partnerom najnovšiu modelovú radu EFT POS terminálov od spoločnosti Ingenico. Zariadenia spĺňajú bezpečnostné kritériá a sú schopné akceptovať čipové i bezkontaktné transakcie vrátane NFC.
AXASOFT má vyvinutú vlastnú softvérovú aplikáciu na akceptáciu bankových platobných kariet v rámci pravidiel medzinárodných kartových spoločností.
Vyvíja a implementuje do POS terminálov služby s pridanou hodnotou, ako sú dobíjanie predplatených kariet mobilných operátorov (TOP UP), platbu faktúr a šekov, paysafecard, akceptáciu palivových kariet.
AXASOFT vydáva elektronické stravovacie karty Stravenka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1788990  Dátum zverejnenia: 24.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou