Ručné umývanie automobilov

Autoumývacia s.r.o.

Obchodné centrum BORY MALL, 841 06 Bratislava - Lamač 6780, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
22.12.2016
680 - 900 EUR/mesiac, bude predmetom dohody - aj variabilná zložka podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné umývanie automobilov v ručnej autoumyvárni WAX-ALL v obchodnom centre BORY MALL. Práca s vysokotlakovým čističom, ručné umývanie karosérie, vysávanie, čistenie okien, leštenie karosérie, kožených, plastových častí vozidla, práca s čistiacimi a ošetrovacími prostriedkami a pod. Do práce zaučíme. V prípade praxe uchádzača a osvedčenia sa v práci je za príplatok možná pozícia predáka pracovnej zmeny v čase neprítomnosti vedúceho prevádzky.

Variabilná zložka mzdy, príplatok k fixnej mzde na mesačnej báze.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu umývanie áut nás kontaktujte na email: [email protected], alebo telefónnom čísle 0911818283. Pán Marek Hamko - vedúci prevádzky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, prívetivosť, pro-zákaznícky orientovaný, ochota pracovať v tempe, zmysel pre detail, zodpovednosť, dôslednosť, flexibilita. Výhodou sú skúsenosti s prácou v ručnej autoumyvárni, nie je to však podmienka.

Spoločnosť prevádzkuje ručnú autoumyváreň WAX-ALL, ktorá sa nachádza v parkovacej garáži obchodného centra BORY MALL Bratislava - Lamač.
ID: 2214917  Dátum zverejnenia: 21.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 680 - 900 EUR/mesiac, bude predmetom dohody - aj variabilná zložka podľa výkonu