Obchodný zástupca pre doplnkové dôchodkové sporenie

UNIQA

okres Bardejov, okres Humenné, okres Medzilaborce, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Trebišov, Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo od Vás očakávame:

  • regionálne zastúpenie spoločnosti
  • akvizícia klientov pri doplnkovom dôchodkovom sporení (III. pilier)
  • akvizícia klientov pri starobnom dôchodkovom sporení ( II.pilier)

Čo vám ponúkame:

  • partnerstvo spoločnosti ocenenej Zlatou mincou za produkt DDS
  • podporu od Oblastného riaditeľa AXA DDS
  • flexibilný pracovný čas
  • školenia v oblasti dôchodkového a starobného sporenia
  • nadštandardné finančné ohodnotenie
  • prehľadný provízny odmeňovací systém
  • prácu je možné vykonávať aj popri inom zamestnaní

Od úspešného uchádzača očakávame:

  • orientáciu na klienta
  • obchodné zručnosti
  • dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • vlastné auto výhodou

Miesto výkonu práce:

  • Bardejov, Humenné, Medzilaborce, Prešov, Sabinov, Snina, Stropkov, Svidník,
Vranov nad Topľou, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Trebišov

Požiadavky na zamestnanca

UNIQA je Rakúska poisťovňa a je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR. Aktuálne sme partnerom viac ako 3 miliónom klientov.

V roku 2023 sme získali najviac ocenení v nezávislej súťaži Zlatá minca. UNIQA získala 4-krát zlato, raz striebro a 4-krát bronz, čo dokazuje, že produkty UNIQA sú odbornou porotou hodnotené ako najkvalitnejšie na slovenskom trhu.

Spojením so značkou AXA vznikla jedna z najväčších a najsilnejších finančných spoločností na Českom aj Slovenskom trhu. Navyše financie sú odbor, ktorý ma perspektívu. V kríze veľa spoločností ruší svoje pozície, my naopak naberáme. Po spojení sme otvorili viacero voľných miest, aby sme mohli efektívnejšie obsluhovať našich klientov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2945723  Dátum zverejnenia: 24.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.