Špecialista internej komunikácie – práca na skrátený úväzok

UNIQA

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať súčasťou globálnej spoločnosti, ktorá patrí medzi najúspešnejšie značky na trhu?
Viete komunikovať jasne, stručne, zrozumitelne, bez chýb a s pridanou hodnotou pre zamestnanca?
Baví vás samostatná tvorivá práca a rovnako tak aj spolupráca s kolegami naprieč spoločnosťou aj s externými partnermi?
Zaujímáte sa o technológie a aplikácie pre osobnú efektivitu, pretože viete, že v dnešnej dobe zapisovanie do bloku už často nestačí?

Aké je personálne oddelenie v AXA?
Nie sme len kolegovia, ale zároveň priatelia, ktorí si mají čo povedať.
Sme otvorení, zvedaví, nápomocní, proaktívni team so zmyslom pre humor.
Sme skromní, takže ďalšie kvality musíte objaviť sami :)

Čo bude náplňou Vašej práce?

- správa intranetu (novinky, súťaže, ankety, tématické sekcie, atď.)
- tvorba a distribúcia newsletterov
- organizácia formálnych aj neformálnych eventov (lokality Praha, Brno, Bratislava)
- spolupráca s marketingovým oddelením, externými agentúrami (grafika, PR, eventy, preklady)
- tvorba plagátov, bannerov, infografík a dalších materiálov v spolupráci s grafikom
- sledovanie informačných kanálov materskej spoločnosti a ich adaptácia pre
lokálnu internú komunikáciu

Čo od Vás očakávame?

- SŠ / VŠ vzdelanie
- skúsenosti s písaním textov, výborný písomný prejav
- skúsenosti s organizáciou eventov
- veľmi dobrú znalosť MS Office, skúsenosť s MS Sharepoint výhodou
- angličtinu na pokročilej úrovni, čeština výhodou
- výborné organizačné a komunikačné schopnosti
- cit pre grafiku
- samostatnosť, pracovitosť, pozitívny vzťah k technológiam, ktoré uľahčujú prácu

Predpokladaný dátum nástupu:

Nástup možný ihneď

Čo Vám ponúkame?

- zaujímavú prácu v silnej a stabilnej spoločnosti skupiny AXA
- férový prístup
- možnosť seberealizácie
- zodpovedajúce platové podmienky a nadštandardné spektrum zamestnaneckých výhod
- možnosť osobného rozvoja a profesionálneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UNIQA je Rakúska poisťovňa a je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR. Aktuálne sme partnerom viac ako 3 miliónom klientov.

V roku 2023 sme získali najviac ocenení v nezávislej súťaži Zlatá minca. UNIQA získala 4-krát zlato, raz striebro a 4-krát bronz, čo dokazuje, že produkty UNIQA sú odbornou porotou hodnotené ako najkvalitnejšie na slovenskom trhu.

Spojením so značkou AXA vznikla jedna z najväčších a najsilnejších finančných spoločností na Českom aj Slovenskom trhu. Navyše financie sú odbor, ktorý ma perspektívu. V kríze veľa spoločností ruší svoje pozície, my naopak naberáme. Po spojení sme otvorili viacero voľných miest, aby sme mohli efektívnejšie obsluhovať našich klientov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2932954  Dátum zverejnenia: 16.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.