Špecialista digitálnych projektov– práca na skrátený HPP

UNIQA

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete meniť konzervatívnu poisťovňu na modernú efektívnu firmu postavenú na nových technológiách?
Bavilo by Vás pracovat na inovatívnych projektoch?
Máte chuť realizovat svoje nápady?
Nebojíte sa zodpovednosti za výsledok?

Pokiaľ áno, tak čítajte ďalej…

Aké je oddelenie digitalizácie a online v AXA?

  • sme malý team aktívnych ľudí, ktorí sa neboja výziev a zmien.
  • dôverujeme si a pomáháme si navzájom.

Čo od Vás očakávame?

  • VŠ vzdelanie alebo relevantnú pracovnú skúsenosť
  • cca. 1-2 roky praxe v obore
  • dobrú znalosť online sveta – tvorba a optimalizácia webov, správa a rozvoj mobilných aplikácií
  • znalost projektového managementu
  • pokročilou znalosť MS Office
  • porozumenie anglického textu
  • samostatnosť, proaktívny prístup, logické myšlenie, flexibilitu a kreativitu
  • výborné komunikačné zručnosti - schopnosť pýtať sa a presvedčiť
  • chuť učit sa nové veci

Čo bude náplňou Vašej práce?

  • kompletné zastrešenie digitálnych projektov – koordinacia webových projektov, mobilných riešení a e-business aplikácií
  • intenzívna spolupráca s vedúcim oddelenia digitalizácie a online
  • tvorba, implementácia nového online projektu a následná starostlivosť o dokončené projekty
  • zodpovednosť za rozpočet a časový harmonogram
  • sledovanie trendov a inovácií
  • aktívne hľadanie nových ciest a zlepšenie v oblasti digitalizácie a online sveta

Čo Vám ponúkame?

  • zaujímavú prácu v príjemnom a priateľskom prostredí
  • zázemie silnej a stabilnej spoločnosti skupiny AXA
  • šancu realizovať svoje nápady a podieľať sa na projektoch
  • férový prístup
  • nadštandardné spektrum firemných benefitov
  • možnost osobného rozvoja a profesného rastu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

UNIQA je Rakúska poisťovňa a je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR. Aktuálne sme partnerom viac ako 3 miliónom klientov.

V roku 2023 sme získali najviac ocenení v nezávislej súťaži Zlatá minca. UNIQA získala 4-krát zlato, raz striebro a 4-krát bronz, čo dokazuje, že produkty UNIQA sú odbornou porotou hodnotené ako najkvalitnejšie na slovenskom trhu.

Spojením so značkou AXA vznikla jedna z najväčších a najsilnejších finančných spoločností na Českom aj Slovenskom trhu. Navyše financie sú odbor, ktorý ma perspektívu. V kríze veľa spoločností ruší svoje pozície, my naopak naberáme. Po spojení sme otvorili viacero voľných miest, aby sme mohli efektívnejšie obsluhovať našich klientov.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2874669  Dátum zverejnenia: 4.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.