Compliance Officer, Bratislava

UNIQA

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

  • VŠ vzdelanie ekonomického alebo právneho smeru
  • predchádzajúca prax vo finančnej inštitúcii (ideálne v oblasti compliance)
  • komunikačná znalosť AJ
  • presnosť, precíznosť
  • zmysel pre detail
  • ochota učiť sa

Pracovná náplň:

  • primárna zodpovednosť za výkon nasledujúcich činností:
AML/CFT/Sanctions,
Ochrana osobných údajov
Podpora FATCA/CRS
  • kontrola súladu interných noriem s platnou legislatívou
  • identifikácia compliance rizík
  • komunikácia s regulátorom (NBS)
  • činnosti súvisiace s opatreniami k predchádzaniu legalizácie výnosov z trestnej činnosti

Miesto výkonu práce:

Bratislava

Predpokladaný dátum nástupu:

1.2.2017

Ponúkame:

  • zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
  • zaujímavú a perspektívnu prácu v príjemnom prostredí
  • zodpovedajúce platové podmienky a zamestnanecké výhody
  • možnosť profesného rastu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

UNIQA je Rakúska poisťovňa a je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR. Aktuálne sme partnerom viac ako 3 miliónom klientov.

V roku 2023 sme získali najviac ocenení v nezávislej súťaži Zlatá minca. UNIQA získala 4-krát zlato, raz striebro a 4-krát bronz, čo dokazuje, že produkty UNIQA sú odbornou porotou hodnotené ako najkvalitnejšie na slovenskom trhu.

Spojením so značkou AXA vznikla jedna z najväčších a najsilnejších finančných spoločností na Českom aj Slovenskom trhu. Navyše financie sú odbor, ktorý ma perspektívu. V kríze veľa spoločností ruší svoje pozície, my naopak naberáme. Po spojení sme otvorili viacero voľných miest, aby sme mohli efektívnejšie obsluhovať našich klientov.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2869972  Dátum zverejnenia: 2.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.