Špecialista podpory predaja CZ/SK

AXA Services, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:

  • stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie
  • orientácia vo finančnom sektore - poisťovníctvo
  • projektové skúsenosti
  • dobrá znalosť práce s excelom
  • komunikačné zručnosti
  • samostatnosť, flexibilita, dôslednosť

Pracovná náplň:

  • podpora predaja prostredníctvom všetkých distribučných kanálov
  • spracovanie podkladov pre výplatu špecializovaných provízií internej siete SK
  • spolupráca s oddeleniami AXA CZ/SK, aktívna účasť na projektoch, testovaní, realizácia a návrh produktových zmien
  • príprava vyhodnotení a analýz pre distribučné kanály
  • revízia a optimalizácia procesov v rámci AXA CZ/SK
  • podpora pri aktualizácii smerníc

Miesto výkonu práce:

  • Bratislava

Predpokladaný dátum nástupu:

  • ASAP

Ponúkame:

  • zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
  • zaujímavú a perspektívnu prácu v príjemnom prostredí
  • zodpovedajúce platové podmienky a zamestnanecké výhody
  • možnosť profesionálneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

Finančná skupina AXA je v oblasti poisťovníctva jednou z najväčších na svete. Podľa hodnotenia Best Global Brands 2014 je svetovou jednotkou medzi poisťovňami a patrí medzi 100 najhodnotnejších značiek sveta.

Finančná skupina AXA vznikla vo Francúzsku a pod touto značkou sa rozvíja od roku 1985. Začiatok histórie spoločnosti AXA sa však datuje od roku 1816. Už 200 rokov tak AXA podporuje svojich individuálnych a korporátnych klientov v každom období ich života. V súčasnosti AXA pôsobí v 59 krajinách sveta a dôveruje jej viac ako 100 miliónov klientov.

Na Slovensku ponúka AXA svojim klientom vysoký štandard služieb založený na skúsenostiach a zázemí silnej, stabilnej spoločnosti. Ponuka zahŕňa životné a úrazové poistenie, poistenie áut a domova, dôchodkové sporenie a investičné produkty.

AXA má ambíciu stať sa preferovanou spoločnosťou v odvetví svojho podnikania. Súčasťou tejto ambície je aj široká sieť finančných sprostredkovateľov, ktorá je zárukou kvalitného a overeného poradenstva.
ID: 2822057   Dátum zverejnenia: 22.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.