Likvidátor poistných udalostí, Bratislava

UNIQA

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou zdravotníckeho zamerania
  • predchádzajúce skúsenosti v obdobnej pozícii výhodou
  • veľmi dobrá užívateľská znalosť PC (Word, Excel, Outlook)
  • znalosť anglického jazyka (mierne pokročilý)
  • flexibilita, vysoké pracovné nasadenie, schopnosť učiť sa nové veci
  • presnosť, dôslednosť, spoľahlivosť, samostatnosť

Pracovná náplň:

  • vypracovanie formulárov pre lekárske prehliadky, špeciálne riziká, pre likvidáciu poistiných udalostí, oceňovacie tabuľky pre likvidáciu poistných udalostí jednotlivých produktov, úpravy návrhov poistenia osôb
  • hodnotenie rizík jednotlivcov s vyššími poistnými čiastkami
  • zabezpečenie lekárskych a špeciálnych prehliadok klientov
  • konzultácie so zmluvnými lekármi a s právnym odborom
  • riešenie odvolaní a sťažnosť, kontakt s poisťovacími poradcami, regionálnymi riaditeľstvami a lekármi
  • vedenie príslušnej agendy v informačnom systéme poisťovne

Miesto výkonu práce:

  • Bratislava

Predpokladaný dátum nástupu:

  • 1.12.2015

Ponúkame:

  • zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
  • zaujímavú a perspektívnu prácu v príjemnom prostredí
  • zodpovedajúce platové podmienky a zamestnanecké výhody
  • možnosť profesionálneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

UNIQA je Rakúska poisťovňa a je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR. Aktuálne sme partnerom viac ako 3 miliónom klientov.

V roku 2023 sme získali najviac ocenení v nezávislej súťaži Zlatá minca. UNIQA získala 4-krát zlato, raz striebro a 4-krát bronz, čo dokazuje, že produkty UNIQA sú odbornou porotou hodnotené ako najkvalitnejšie na slovenskom trhu.

Spojením so značkou AXA vznikla jedna z najväčších a najsilnejších finančných spoločností na Českom aj Slovenskom trhu. Navyše financie sú odbor, ktorý ma perspektívu. V kríze veľa spoločností ruší svoje pozície, my naopak naberáme. Po spojení sme otvorili viacero voľných miest, aby sme mohli efektívnejšie obsluhovať našich klientov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2337557  Dátum zverejnenia: 23.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.