AXA Manažér obchodnej skupiny

UNIQA

Miesto práce
Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ vzdelanie
  • skúsenosti s vedením obchodného tímu alebo vlastná úspešná predajná prax
  • výborné organizačné, komunikačné a motivačné zručnosti
  • dobrú užívateľskú znalosť práce na PC, vlastný automobil výhodou
  • zápal pre vec a tímový duch

Pracovná náplň:

  • budovanie, rozvoj a vedenie vlastného obchodného tímu
  • rozvoj, riadenie a motivácia obchodného tímu
  • vedenie obchodných stretnutí s VIP klientmi a udržovanie dlhodobých obchodných vzťahov
  • zastupovanie spoločnosti AXA a starostlivosť o existujúcich klientov v regióne
  • vyťažovanie obchodných príležitostí vo zverenej lokalite

Miesto výkonu práce:

  • Košice, Michalovce, Humenné, Snina, Svidník, Trebišov, Geľnica, Vranov nad Topľou, Sobrance..

Predpokladaný dátum nástupu:

  • ihneď

Ponúkame:

  • možnosť kariéry v prestížnej nadnárodnej spoločnosti
  • komplexné a dobre predajné produktové portfólio - poistenie osôb, majetku a automobilov, penzie, investovanie
  • možnosť pridelenia klientskych kmeňov k osloveniu
  • rýchle a spravodlivé odmeňovanie - 2 výplatné termíny mesačne
  • finančnú podporu od začiatku - fix, zaujímavé medziprovízie
  • komplexný bezplatný systém vzdelávania a tréningov v oblasti finančného poradenstva a manažérskych zručností
  • možnosť otvorenia vlastného, finančne podporovaného obchodného miesta v oblasti pôsobenia skupiny
  • nadštandardné finančné ocenenie manažérov prichádzajúcich s vlastným tímom

Požiadavky na zamestnanca

UNIQA je Rakúska poisťovňa a je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR. Aktuálne sme partnerom viac ako 3 miliónom klientov.

V roku 2023 sme získali najviac ocenení v nezávislej súťaži Zlatá minca. UNIQA získala 4-krát zlato, raz striebro a 4-krát bronz, čo dokazuje, že produkty UNIQA sú odbornou porotou hodnotené ako najkvalitnejšie na slovenskom trhu.

Spojením so značkou AXA vznikla jedna z najväčších a najsilnejších finančných spoločností na Českom aj Slovenskom trhu. Navyše financie sú odbor, ktorý ma perspektívu. V kríze veľa spoločností ruší svoje pozície, my naopak naberáme. Po spojení sme otvorili viacero voľných miest, aby sme mohli efektívnejšie obsluhovať našich klientov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2122169  Dátum zverejnenia: 29.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.