SW Developer Junior, Brno

UNIQA

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • zkušenost s návrhem a vývojem aplikací v prostředí MS Visual Studia
  • dobré znalosti C#, .NET Framework, objektově orientovaného programování
  • zkušenosti s vývojem desktopových aplikací (WinForms), ORM a Unit testováním
  • alespoň základní znalosti XML, SQL, UML
  • zodpovědnost, pečlivost a samostatnost
  • týmový duch, flexibilita, aktivní přístup k práci

Pracovní náplň:

  • návrh, vývoj a správa aplikací určených pro podporu prodeje produktů
  • modelování, dokumentace a analýza business požadavků
  • návrh, vývoj a optimalizace informačních systémů

Místo výkonu práce:

  • Brno

Předpokládané datum nástupu:

  • ihned

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • spolupráce na zajímavých projektech s použitím nejmodernějších technologií
  • možnost pracovat s trendy v daném oboru
  • zajímavou a perspektivní práci v příjemném prostředí
  • odpovídající platové podmínky a zaměstnanecké výhody
  • možnost profesního růstu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

UNIQA je Rakúska poisťovňa a je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR. Aktuálne sme partnerom viac ako 3 miliónom klientov.

V roku 2023 sme získali najviac ocenení v nezávislej súťaži Zlatá minca. UNIQA získala 4-krát zlato, raz striebro a 4-krát bronz, čo dokazuje, že produkty UNIQA sú odbornou porotou hodnotené ako najkvalitnejšie na slovenskom trhu.

Spojením so značkou AXA vznikla jedna z najväčších a najsilnejších finančných spoločností na Českom aj Slovenskom trhu. Navyše financie sú odbor, ktorý ma perspektívu. V kríze veľa spoločností ruší svoje pozície, my naopak naberáme. Po spojení sme otvorili viacero voľných miest, aby sme mohli efektívnejšie obsluhovať našich klientov.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2007667  Dátum zverejnenia: 9.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.