Accountant, Bratislava

UNIQA

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • min. 3 roky praxe na pozícii účtovník
  • dobrá znalosť daňovej a účtovnej legislatívy
  • výborná znalosť práce s PC (Word, Excel), skúsenosť s účtovným SW
  • znalosť AJ výhodou
  • komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť

Pracovná náplň:

  • účtovanie dodávateľských faktúr
  • účtovanie vyúčtovaní cestovných príkazov/knihy jázd za všetkých zamestnancov SK AXA spoločností
  • vedenie evidencie služobných motorových vozidiel, výpočet nadspotreby, výpočet dane z motorových vozidiel za celý vozový park AXA
  • platobný styk (spracovanie platobných príkazov)

Miesto výkonu práce:

  • Bratislava

Predpokladaný dátum nástupu:

  • dohodou (najneskôr k 1.3. 2015)

Ponúkame:

  • zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
  • zaujímavú a perspektívnu prácu v príjemnom prostredí
  • zodpovedajúce platové podmienky a zamestnanecké výhody
  • možnosť profesionálneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UNIQA je Rakúska poisťovňa a je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR. Aktuálne sme partnerom viac ako 3 miliónom klientov.

V roku 2023 sme získali najviac ocenení v nezávislej súťaži Zlatá minca. UNIQA získala 4-krát zlato, raz striebro a 4-krát bronz, čo dokazuje, že produkty UNIQA sú odbornou porotou hodnotené ako najkvalitnejšie na slovenskom trhu.

Spojením so značkou AXA vznikla jedna z najväčších a najsilnejších finančných spoločností na Českom aj Slovenskom trhu. Navyše financie sú odbor, ktorý ma perspektívu. V kríze veľa spoločností ruší svoje pozície, my naopak naberáme. Po spojení sme otvorili viacero voľných miest, aby sme mohli efektívnejšie obsluhovať našich klientov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1944212  Dátum zverejnenia: 1.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.