Klietský pracovník - rozbehnite kariéru vo financiách

UNIQA

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:

• min. SŠ vzdelanie
• dobré komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie
• vodičský preukaz sk. B
• skúsenosti s predajom výhodou

Pracovná náplň:

• vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• tvorba, návrh a prezentácia zmlúv klientov
• poradenstvo v oblasti poisťovníctva a financií pre firemnú klientelu
• starostlivosť o stávajúcich klientov, správa portfólia klientov

Ponúkáme:

• finančnú podporu po dobu adaptácie, provízie + veľmi výhodné paušály
• bonus vo forme komplexného zaškolovacieho systému
• zázemie silnej a stabilnej spoločnosti AXA
• prácu ako SZČO
• 2 výplatné termíny provízií v mesiaci
• jasne nadstavené kritéria pre postup v kariére
• komplexné produktové portfólio
• motivačný systém benefitov, kariérny a príjmový rast
• marketingovú podporu
• flexibilnú pracovnú dobu

Predpokladaný dátum nástupu:

• dohodou

Miesto výkonu práce::

• do Vašej odpovedi prosím uveďte lokalitu, v ktorej chcete pôsobiť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

UNIQA je Rakúska poisťovňa a je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR. Aktuálne sme partnerom viac ako 3 miliónom klientov.

V roku 2023 sme získali najviac ocenení v nezávislej súťaži Zlatá minca. UNIQA získala 4-krát zlato, raz striebro a 4-krát bronz, čo dokazuje, že produkty UNIQA sú odbornou porotou hodnotené ako najkvalitnejšie na slovenskom trhu.

Spojením so značkou AXA vznikla jedna z najväčších a najsilnejších finančných spoločností na Českom aj Slovenskom trhu. Navyše financie sú odbor, ktorý ma perspektívu. V kríze veľa spoločností ruší svoje pozície, my naopak naberáme. Po spojení sme otvorili viacero voľných miest, aby sme mohli efektívnejšie obsluhovať našich klientov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1875252  Dátum zverejnenia: 22.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.