Pracovník call centra

UNIQA

Miesto práce
Bardejov, okres Bardejov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:

- Prax z call centra veľkou výhodou
- Možnosť pracovať minimálne 4 hodiny denne
- Komunikatívnosť, dobré vyjadrovacie schopnosti
- Schopnosť aktívne načúvať a reagovať na potreby klientov
- Aktívny prístup k zvereným úlohám
- Odolnosť voči stresu
- Znalosť práce na PC

Pracovná náplň:

- NEJEDNÁ sa o predaj produktov
- Aktívna komunikácia s klientmi za účelom dohodnutia obchodných stretnutí
- Obtelefonovávanie obchodných stretnutí pre obchodných zástupcov
- Koordinácia diára obchodných zástupcov
- Úzka spolupráca s obchodným zástupcom
- Zaznamenávanie dát do interného systému

Ponúkame:

- Pracovný úväzok 20hod/týždeň
- Dlhodobá spolupráca
- Motivujúci systém ohodnotenia
- Vhodné pre študentov, matky na materskej dovolenke, ZŤP

Miesto výkonu práce:

Možnosť práce na regionálnom riaditeľstve v týchto lokalitách:
- Bratislava
- Trnava
- Trenčín
- Nové Zámky
- Žilina
- Bardejov
- Prešov
- Košice
- Vranov n. Toplou
- Nitra

Požiadavky na zamestnanca

UNIQA je Rakúska poisťovňa a je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR. Aktuálne sme partnerom viac ako 3 miliónom klientov.

V roku 2023 sme získali najviac ocenení v nezávislej súťaži Zlatá minca. UNIQA získala 4-krát zlato, raz striebro a 4-krát bronz, čo dokazuje, že produkty UNIQA sú odbornou porotou hodnotené ako najkvalitnejšie na slovenskom trhu.

Spojením so značkou AXA vznikla jedna z najväčších a najsilnejších finančných spoločností na Českom aj Slovenskom trhu. Navyše financie sú odbor, ktorý ma perspektívu. V kríze veľa spoločností ruší svoje pozície, my naopak naberáme. Po spojení sme otvorili viacero voľných miest, aby sme mohli efektívnejšie obsluhovať našich klientov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1843906  Dátum zverejnenia: 22.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.